Produkt dnia

Uprawa roślin jest zajęciem mało skomplikowanym, ale mimo wszystko bardzo wymagającym. Ukorzenianie sadzonek bez żadnych akcesoriów jest czynnością bardzo ryzykowną, ponieważ zapewnienie im optymalnych warunków wzrostowych bez jakiegokolwiek ograniczenia przestrzeni może być wręcz niemożliwe.

Namioty do ukorzeniania to wyjątkowo pomysłowe akcesorium, które pomaga kontrolować środowisko ukorzenienia roślin w naprawdę dużym stopniu. Zamknięte komory z nieprzepuszczającej światła folii, stabilne szkielety konstrukcyjne i możliwość piętrowego ułożenia sadzonek to tylko niektóre z właściwości, jakie mają namioty uprawowe.

Namioty uprawowe, tak samo jak namioty do hodowli marihuany pozwalają na kontrolę dostępu światła, kontrolę wysokości temperatury oraz kontrolę wilgotności, która jest kluczowa w procesie ukorzeniania. W ofercie dostępne są różnego rodzaju modele, które znajdą zastosowania przy właściwie każdym rodzaju roślin począwszy od ziół, aż po sadzonki drzew. Trudno nie skorzystać z tak wspaniałego akcesorium, które jest na wyciągnięcie ręki.

Namioty do ukorzeniania

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium