Produkt dnia
Botanico Heater Nagrzewnica 2kW
Botanico Heater Nagrzewnica 2kW

285,00 zł

szt.

Rewolucje w dziedzinie ogrodnictwa przejawiają się nawet w najprostszych akcesoriach, jak doniczki. Innowacyjna technologia, jaką charakteryzują się proponowane przez nasz sklep doniczki powietrzne, w szybkim tempie zyskała sobie sympatię amatorów oraz profesjonalistów w sferze ogrodnictwa. Dlaczego?

Doniczki air pots dzięki zastosowaniu pionierskiej "oddychającej" struktury materiału, zwiększają możliwości przyrostu bryły korzeniowej. Cały sukces oferowanych przez nasz sklep produktów tkwi w profilowanych ścianach, pokrytych stożkami, które od wewnątrz są zamknięte, zaś od zewnątrz otwarte.

Doniczki air pot zyskały sobie przychylność specjalistów w dziedzinie ogrodnictwa, ponieważ w przeciwieństwie do tradycyjnych pojemników, pozwalają na szybkie i skuteczne produkowanie masy korzeniowej. Korzenie zamiast wydłużać rozgałęziają się, zwiększając przyswajanie makro i mikroelementów co korzystnie wpływa na ilość i jakość plonu. Porowata struktura jest zatem rewolucją, która sprawdza się w praktyce ogrodniczej.

Powietrzne

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium