Produkt dnia
Blulab pH Metr Controller Connect z Wi Fi
Blulab pH Metr Controller Connect z Wi Fi

2 515,00 zł

szt.
Opcje przeglądania
Rodzaj
Napięcie
Cena
  • od
    do
Promocja

Przez wielu prywatnych oraz zawodowych hodowców doświetlanie roślin jest uznawane za działanie mające w praktyce największy wpływ na osiągnięcie odpowiednio dużych plonów. Fakt ten nie powinien jednak dziwić – światło ma podstawowy wpływ na wszystkie czynności życiowe każdej rośliny i zarazem także na jej wzrost, dlatego tak ważne jest, aby je odpowiednio doświetlać. Na niniejszej podstronie oferujemy żarówki na wzrost najlepszych firm z całego świata, dostępne w dużej ilości i w korzystnej, atrakcyjnej cenie zakupu. Zamów już dziś!

Do czego służą żarówki na wzrost?

Żarówki na wzrost są przeznaczone, jak sama nazwa wskazuje, do przyspieszenia wzrostu każdej rośliny poprzez jej doświetlanie światłem o określonych parametrach. Parametry te powinny być w perfekcyjnie dopasowane do gatunku danej rośliny, a różnice pomiędzy nimi czasami sprowadzają się do różnic zupełnie niezauważalnych dla hodowcy. Żarówki na wzrost doświetlają roślinę w trakcie jej wzrostu i pozwalają na osiągnięcie znacznie lepszych wyników w hodowli, lecz ich dobór powinien być poprzedzony precyzyjną, dokładną analizą, gdyż doświetlanie roślin światłem o niewłaściwej barwie może prowadzić do wielu nieprzyjemnych następstw, na czele z błędnym, nieprawidłowym rozwojem.

Światło różni się przede wszystkim natężeniem oraz barwą. Dużego natężenia oczekują rośliny otwarte, podczas gdy mniejszego – gatunki rosnące częściowo w cieniu. Najmniejszego natężenia wymagają z kolei rośliny, dla których światło nie musi być intensywne, aby mogły zdrowo rosnąć.

Czym się kierować wybierając żarówki na wzrost?

Wybierając żarówki na wzrost, koniecznie sięgnij po akcesoria dostępne w naszym sklepie. Mamy ich wiele w ofercie – wszystkie co prawda świetnie radzą sobie w celu, do którego zostały stworzone, lecz różni je barwa światła oraz moc. Moc – od 36W do 75W oraz barwa światła – 6500 K oraz 9500 K. oraz zarówki mh o mocach od 100w do 1000w. Wybierz wariant odpowiedni dla swoich roślin pamiętając jednocześnie, że nawet te z pozoru najmniej istotne różnice mają duże znaczenie.

Drugą kwestią, którą należy wziąć pod uwagę, jest także producent. W naszym sklepie sioubiz dostępne są modele wyselekcjonowane i najwyższej klasy, które – przy prawidłowej eksploatacji zgodnej z zaleceniami, mogą zapewnić nawet kilka lat intensywnego użytkowani, nawet do 10 000 godzin. To znakomity wynik, zważając na ich wysoką wydajność i doskonały stosunek efektywności do kosztów zakupu.

Zamów już dziś żarówki na wzrost w sklepie sioubiz i skorzystaj z szybkiej dostawy oraz znakomitej obsługi klienta. Bardzo chętnie odpowiemy na wszystkie pytania mailowo oraz telefonicznie, udzielimy także wielu technicznych informacji na temat dostępnych produktów.

Żarówki na wzrost

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium