Nawóz Voodoo Juice. Stosowanie i dawkowanie. 0
Nawóz Voodoo Juice. Stosowanie i dawkowanie.

 Nawóz Voodoo Juice. Stosowanie i dawkowanie.

Preparat zawiera sześć szczepów pożytecznych bakterii, których działanie zostało potwierdzone naukowo. Bakterie żyją w symbiozie z korzeniami i poprawiają ich funkcje absorpcyjne. Voodoo Juice daje korzyści, które widać „na wadze”. Jest to świetne rozwiązanie dla komercyjnych upraw, gdzie oczekuje się najwyższych zbiorów.

Jest to organiczny nawóz, który przed użyciem należy porządnie wstrząsnąć. Nie należy łączyć go z produktami zawierającymi perhydrol, H2O2 i wodę utlenioną, gdyż częściowo lub całkowicie zniszczy to dobroczynne kolonie bakterii.

Nie należy stosować większych dawek niż te zalecane przez producenta. Zarodniki bakteryjne mogą tworzyć biały osad na wierzchu butelki. Po użyciu należy szczelnie zamknąć butelkę i odstawić w ciemne miejsce, w którym temperatura nie przekracza 18 stopni Celsjusza.

Wielu plantatorów używa preparatu także przy kiełkowaniu i przesadzaniu roślin. Strefa korzeniowa jest wyjątkowo ważna dla efektu końcowego, a zatem zapraszamy do testowania i stosowania Voodoo Juice od Advanced Nutrients. Nawóz można stosować zarówno w ziemi, kokosie, jak i w hydroponice.

Dawkowanie:

Ziemia i kokos: 7,5ml na 1litr wody (stosować co 3 tygodnie)

Hydroponika: 7,5ml na 1litr wody (stosować co 3 tygodnie)

Nasiona i przesadzanie: 10ml na 1litr wody (stosować co 3 tygodnie)

Nawóz dostępny w naszym sklepie w różnych pojemnościach, zapraszamy!

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium