Nawozy Advanced Nutrients 0
Nawozy Advanced Nutrients

Nawozy Advanced Nutrients

Nawozy podstawowe/bazowe to preparaty, które należy stosować jako bazę pod inne nawozy. Formuła Ph Perfect pozwala na automatyczne ustawienie poziomu kwasowości wedle optymalnych wskaźników. Jest to bardzo wygodna funkcja, gdyż praktycznie eliminuje konieczność stosowania Ph metru. Polecamy podstawy od Advanced Nutrients zarówno dla amatorów, jak i doświadczonych growerów.

Grow/Micro/Bloom Ph Perfect - to 3-składnikowy nawóz podstawowy, który zapewnia znakomity wzrost oraz kwitnienie. Baza jest wyjątkowo chwalona przez doświadczonych plantatorów, którzy mieli okazje przetestować sporo produktów tego rodzaju. Dzięki 3-składnikowej formule są to preparaty elastyczne i dostosowane do indywidualnych potrzeb. Producent proponuje, aby korzystać z mieszania roztworu w stosunku 1:1:1 (dla początkujących), lecz proszę się nie zniechęcać do korzystania z formuły w stosunku 1:2:3 lub 3:2:1 (kombinacje dla bardziej doświadczonych growerów).

Sensi Grow/Sensi Bloom Ph Perfect - linia Sensi to 2-składnikowe nawozy na wzrost (grow) oraz kwitnienie (bloom). Jest to mocny podkład żywieniowy, który generuje zdrowy rozwój roślin oraz wybitny plon. Należy zaopatrzyć się w 4 butelki na cały okres uprawy, gdyż baza rozdzielona jest na fazę wzrostu oraz fazę kwitnienia, co pomaga odpowiednio zbalansować składniki odżywcze wedle zapotrzebowania rośliny. Dostępna jest także wersja Coco, którą należy stosować do upraw w podłożach kokosowych.

Connoiseur Ph Perfect Grow/Bloom - znakomita linia dla koneserów i nie tylko. Najwyższej klasy nawóz 2-składnikowy. Także tutaj producent rozdziela preparat na grow (wzrost) oraz bloom (kwitnienie). Connoiseur jest bogaty w azot, fosfor, potas oraz inne ważne mikroelementy.

Jungle Juice Ph Perfect - Jungle Juice został specjalnie zaprojektowany do użytku w systemach hydroponice i aeroponice. Dostępny jest zarówno w 3-składnikowej formule grow/micro/bloom, jak i w 2-składnikowej wersji grow a/b oraz bloom a/b. Jest to preparat bazowy bardzo często używany w hydroponicznych i aeroponicznych systemach. Wielu plantatorów nie chce nawet słyszeć o innych nawozach podstawowych, gdyż z Jungle Juice uprawy hydroponiczne stają się o wiele łatwiejsze i bardziej przewidywalne.

W naszym sklepie odnajdziecie Państwo wszystkie wyżej opisane nawozy.

W kolejnym tekście przedstawimy dodatki marki Advanced Nutrients, które odpowiednio skomponowane zwiększają gabaryt oraz ulepszają jakość kwiatów. Zaprezentujemy ukorzeniacze, jak i stymulatory wzrostu i kwitnienia. Zapraszamy także do konsultacji na naszym czacie w dni powszednie w godzinach 9:30-16:30.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium