ONA GEL - niezastąpiony pochłaniacz zapachu w żelu 0
ONA GEL - niezastąpiony pochłaniacz zapachu w żelu

ONA Gel to złożona mieszanka olejków eterycznych neutralizujących zapachy, zawieszonych w żelu polimerowym. Olejki eteryczne pozyskiwane są metodami ekologicznymi z roślin na całym świecie, wytwarzając naturalny neutralizator zapachów. 

Otwórz pokrywkę żelu ONA, aby rozproszyć cząsteczki ONA w powietrzu i zneutralizować wszelkie unoszące się w powietrzu zapachy. Skutkuje to pozostawieniem przyjemnego zapachu w miejsce niepożądanych zapachów z pomieszczenia. Cząsteczki neutralizujące zapach rozpraszają się w wyniku naturalnego parowania, dzięki czemu każda kropla produktu jest w pełni zoptymalizowana. Reguluje to żywotność produktu i zapewnia, że nie użyjesz więcej niż to konieczne.

Żel ONA zapewnia prawdziwą neutralizację

W przeciwieństwie do odświeżaczy powietrza, nie jest to środek maskujący, ale prawdziwy neutralizator zapachów. Rezultatem jest całkowicie świeżo pachnąca atmosfera, która pozostanie tak długo, jak długo nie będzie już żadnych cząstek zapachu dostających się do pomieszczenia. Jeśli źródło nieprzyjemnego zapachu się utrzymuje, należy kontynuować stosowanie żelu ONA. Nie daj się zwieść imitacjom, które pojawiają się na rynku. To niekwestionowany i oryginalny neutralizator zapachów, służący branży hydroponicznej od 1995 roku.

Istnieją 3 rodzaje mechanizmów zaangażowanych w neutralizację cząsteczek zapachów:

 

Adsorpcji

Po pierwsze, siły elektrostatyczne i molekularne powodują, że cząsteczki ONA przyciągają i wiążą się z cząsteczkami zapachu - to jest adsorpcja.

 

 

Absorpcji

 

Absorpcja występuje, gdy cząsteczka ONA wchłania cząsteczkę zapachu, co w rezultacie neutralizuje zapach.

 

Reakcja chemiczna

Kiedy zachodzi reakcja chemiczna, połączone cząsteczki ONA i zapachu reagują i zmieniają się, tworząc neutralny związek, eliminując w ten sposób zapach.

 

Instrukcja użycia:

Otwórz wieczko i pozostaw ONA Gel do naturalnego rozproszenia tak długo, jak długo będzie wyczuwalny zapach. Zalecamy od czasu do czasu potrząsać słoikiem w celu wymieszania zawartości. Aby wyregulować żywotność żelu ONA, wlej porcję żelu do odpowiedniego pojemnika. Po zużyciu żelu ONA uzupełnij większą ilością produktu. Zapewni to, że nie użyjesz więcej produktu, niż jest to konieczne.

Wykorzystaj wentylator ONA Breeze do czyszczenia większych powierzchni lub silniejszych zapachów. Zamocuj wentylator ONA Breeze na górze słoika 732 g, 3,27 kg lub 3,8 kg. Zwiększy to rozproszenie ONA, ale należy pamiętać, że to wszystko zwiększy tempo zużycia. Na bardzo dużych obszarach użyj 20 kg żelu ONA z wentylatorem ONA Cyclone. Ten wytrzymały wentylator ma 5 ustawień prędkości, aby zapewnić kontrolę zapachów do 5000 stóp kwadratowych.

 

 

 

 Klienci szukali również: ona neutralizator opinie, pochłaniacz zapachów ona, neutralizator zapachów ona, ona pochłaniacz zapachów

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium