Saszetki Integra Boost - pochłaniacze wilgotności. Działanie i zastosowanie. 0
Saszetki Integra Boost - pochłaniacze wilgotności. Działanie i zastosowanie.

Saszetki Integra Boost - pochłaniacze wilgotności. Działanie i zastosowanie.

Integra Boost utrzymują względną wilgotność na poziomie 55% lub 62%. Opatentowany produkt uwalnia lub pochłania wilgoć, aby przystosować poziom wilgotności do pożądanej wartości. Kontrola poziomu wilgotności jest bardzo ważna przy przechowywaniu i konserwowaniu produktów roślinnych. Zbyt wysoka wilgotność może powodować pleśń, zaś zbyt niska często generuje przesuszone kwiaty, które mają nieprzyjemny, drapiący dym, a także zdecydowanie osłabione cechy aromatyczne i smakowe.

Dzięki saszetkom Integra Boost kwiaty będą zawsze w optymalnym stanie. Pyszne, aromatyczne, niezbyt suche, ani niezbyt mokre. Każda saszetka zawiera również wskaźnik, który zmieni kolor, gdy Integra Boost przestanie spełniać swoje zadanie i będzie należało ją wymienić na nową. Saszetki są odporne na rozdarcia i biodegradowalne. Warto dodać, że nawet tusz stosowany przy nadruku na produktach posiada certyfikaty spożywcze. Wszystko po to, aby Integra Boost w żaden negatywny sposób nie wpływała na materiał roślinny.

Integra Boost dostępne są w wariantach 55% lub 62% oraz w dwóch rozmiarach 8g (do 28g suszu) oraz 67g (do 450g suszu). Mniejsze saszetki świetnie sprawdzają się w niewielkich słoikach i pojemnikach, zaś większe potrafią utrzymać odpowiedni poziom wilgotności nawet w wielkich pojemnikach i słojach, gdzie przechowuje się do 450g suszu.

Masz pytania? Zapraszamy na nasz czat w dni powszednie w godzinach 9:30-16:30.

Wszystkie produkty Integra Boost dostępne w naszym sklepie, zapraszamy!

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium