Zestaw oświetleniowy HPS 600W do uprawy roślin. 0
Zestaw oświetleniowy HPS 600W do roślin, czyli klasyka wydajności domowych upraw.

Zestaw oświetleniowy HPS 600W do roślin, czyli klasyka wydajności domowych upraw.

Obowiązkiem każdego, kto tylko zajmuje się domowymi uprawami jest zadbanie o odpowiednie naświetlenie swoich roślin. Bez tego nie ma mowy o zdrowych plonach. O ich obfitości już nawet nie będziemy wspominać. Bez zapewnienia dobrego światła, Twoja roślina zwyczajnie nie obdaruje Cię satysfakcjonującym zbiorem, wyglądem i jakością. Tego nie chcesz prawda?

Dlatego dziś przedstawimy zestaw oświetleniowy HPS o mocy 600W, który dostępny jest w dwóch wariantach:

  • Na zasilaczu cyfrowym
  • Na zasilaczu magnetycznym.

Pierwszy z nich zapewni Ci precyzyjną pracę oraz nie będzie się zbytnio nagrzewał. Drugi to natomiast sprawdzona i niezawodna od lat technologia.

Zestaw oświetleniowy na zasilaczu cyfrowym Maxibright Warp Drive 600W oparty jest o rozwiązanie, które emituje wyższy strumień świetlny lampy, niż ten na zasilaczu magnetycznym. Wyposażony jest w innowacyjną technologię miękkiego startu, co zapewni Ci zdecydowanie dłuższą żywotność lampy, w porównaniu do konkurencji. Ponadto jest niezwykle cichy. Obsługuje zarówno wysokociśnieniowe żarówki sodowe, jak i metalohalogenkowe. 

Zestaw oświetleniowy na zasilaczu magnetycznym Maxibright Lotus Powe Pack 600W to uznane wśród hodowców rozwiązanie, ze względu na prostą i solidną konstrukcję. Tak jak i Maxibright Warp Drive 600W, kompatybilny jest zarówno z wysokociśnieniowymi żarówkami sodowymi, jak i metalohalogenkowymi. Jest to tańsze rozwiązanie niż w przypadku zestawu na zasilaczu cyfrowym, co nie oznacza, że jest mniej wydajny.

Obydwa zestawy wyposażone są w wysokoprężne lampy sodowe Maxibright Dual Spectrum HPS+ 600W, które dają zadowalające wyniki, a ponadto charakteryzują się ogromną całkowitą mocą wyjściową. Producent wyposażył je w funkcję, która zapewni brak zmian w mocy widmowej. 

Zarówno zestaw oświetleniowy na zasilaczu cyfrowym Maxibright Warp Drive 600W, jak i Maxibright Warp Drive 600W posiadają odbłyśnik, który jest jednym z najpopularniejszych na rynku. Mowa o Maxibright HID. To prosta konstrukcja, wykonana z anodyzowanego aluminium, charakteryzująca się wysokim współczynnikiem odbicia. Pozwala to na osiągnięcie maksymalnej mocy i jednocześnie wysokiej jakości światła w uprawowym namiocie. Kabel o długości 5 metrów zapewni Ci wygodę użytkowania. 

Zestawy oświetleniowe 600w HPS

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium