Zestaw oświetleniowy HPS 600W do uprawy roślin. 0
Zestaw oświetleniowy HPS 600W do uprawy roślin.

Zestaw oświetleniowy HPS 600W do roślin, czyli klasyka wydajności domowych upraw.

Obowiązkiem każdego, kto tylko zajmuje się domowymi uprawami jest zadbanie o odpowiednie naświetlenie swoich roślin. Bez tego nie ma mowy o zdrowych plonach. O ich obfitości już nawet nie będziemy wspominać. Bez zapewnienia dobrego światła, Twoja roślina zwyczajnie nie obdaruje Cię satysfakcjonującym zbiorem, wyglądem i jakością. Tego nie chcesz prawda?

Dlatego dziś przedstawimy zestaw oświetleniowy HPS o mocy 600W, który dostępny jest w dwóch wariantach:

  • Na zasilaczu cyfrowym
  • Na zasilaczu magnetycznym.

Pierwszy z nich zapewni Ci precyzyjną pracę oraz nie będzie się zbytnio nagrzewał. Drugi to natomiast sprawdzona i niezawodna od lat technologia.

Zestaw oświetleniowy na zasilaczu cyfrowym Maxibright Warp Drive 600W oparty jest o rozwiązanie, które emituje wyższy strumień świetlny lampy, niż ten na zasilaczu magnetycznym. Wyposażony jest w innowacyjną technologię miękkiego startu, co zapewni Ci zdecydowanie dłuższą żywotność lampy, w porównaniu do konkurencji. Ponadto jest niezwykle cichy. Obsługuje zarówno wysokociśnieniowe żarówki sodowe, jak i metalohalogenkowe. 

Zestaw oświetleniowy na zasilaczu magnetycznym Maxibright Lotus Powe Pack 600W to uznane wśród hodowców rozwiązanie, ze względu na prostą i solidną konstrukcję. Tak jak i Maxibright Warp Drive 600W, kompatybilny jest zarówno z wysokociśnieniowymi żarówkami sodowymi, jak i metalohalogenkowymi. Jest to tańsze rozwiązanie niż w przypadku zestawu na zasilaczu cyfrowym, co nie oznacza, że jest mniej wydajny.

Obydwa zestawy wyposażone są w wysokoprężne lampy sodowe Maxibright Dual Spectrum HPS+ 600W, które dają zadowalające wyniki, a ponadto charakteryzują się ogromną całkowitą mocą wyjściową. Producent wyposażył je w funkcję, która zapewni brak zmian w mocy widmowej. 

Zarówno zestaw oświetleniowy na zasilaczu cyfrowym Maxibright Warp Drive 600W, jak i Maxibright Warp Drive 600W posiadają odbłyśnik, który jest jednym z najpopularniejszych na rynku. Mowa o Maxibright HID. To prosta konstrukcja, wykonana z anodyzowanego aluminium, charakteryzująca się wysokim współczynnikiem odbicia. Pozwala to na osiągnięcie maksymalnej mocy i jednocześnie wysokiej jakości światła w uprawowym namiocie. Kabel o długości 5 metrów zapewni Ci wygodę użytkowania. 

Zestawy oświetleniowe 600w HPS

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium