Ziemia okrzemkowa - skuteczna metoda na insekty 0
Ziemia okrzemkowa - doskonała na insekty

Białe plamki na liściach to nic innego jak pozostałości po opryskach przeciw insektom. Na liściach znajduje się ziemia okrzemkowa. Jest to silny, w 100% naturalny i organiczny środek owadobójczy, który można stosować zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz. W uprawach polowych ziemia ta jest bardzo skuteczna przeciwko ślimakom, gąsienicom i wszelkim innym owadom, które najczęściej występują w uprawach glebowych. Jest również bardzo skuteczna w zwalczaniu mączlików, mszyc, wciornastków i kleszczy. Nieco mniej skuteczna, ale również przydatna w zwalczaniu przędziorków i innych roztoczy. Może być stosowana profilaktycznie lub gdy ich populacja nie jest zaawansowana.

Ziemia okrzemkowa działa poprzez odwodnienie owada i spowodowanie jego śmierci. Jeśli zauważysz insekty na swoich roślinach, opryskaj je co 3 dni, aż do uzyskania efektu. Spryskaj liście od dołu i od góry, dzięki czemu wyeliminujesz niechcianą plagę.

Ten produkt nie służy do kontroli, tak jak bardzo dobry produkt organiczny Spruizit z firmy Neudorff. Ziemia okrzemkowa całkowicie eliminuje szkodniki. Ten środek owadobójczy jest związkiem mineralnym wydobywanym z suchych mórz i suchych lądów. Ziemia ta jest bardzo bogata w krzemionkę, a dzięki jej łatwemu zastosowaniu, będziecie Państwo mogli trzymać z dala od swoich upraw te uciążliwe szkodniki, które mogą wpłynąć negatywnie na końcowe zbiory.

 

Zastosowanie:

Dolistnie: dodaj 10gr na litr i spryskaj tym produktem nasze rośliny. Możesz również opryskać glebę dookoła rośliny.

Bezpośrednio na glebę: dodaj odpowiednią ilość preparatu posypując nim ziemię.

Nie ma znaczenia, czy musisz użyć go kilka razy, aby zabić szkodniki, jest on w 100% organiczny i nie zaszkodzi twoim uprawom.

 

Zaleca się zakładanie zwiększoną uwagę lub założenie maseczki podczas stosowania oprysku, ze względu na ostre drobinki, które mogą uszkadzać płuca! 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium