BioBizz TryPack Juju Royal 3 x 250ml zestaw nawozów organicznych do roślin

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 56,00 zł 56.00
ilość szt.
Zyskujesz 11 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Biobizz
Kod produktu: 38F2-5241E

Opis

BioBizz TryPack Juju Royal 3 x 250ml zestaw nawozów organicznych do roślin 

UPRAWIAJ JAK PROFESJONALISTA

Skorzystaj ze wszystkich naturalnych wibracji dzięki pakietowi I&I. Ten łatwy w użyciu pakiet dobroci zapewni kwitnące plony dla 1-4 roślin. Pozwól swoim roślinom poczuć miłość i rosnąć jak profesjonalista.

 

KAŻDE OPAKOWANIE ZAWIERA

  • 250 ml Grow-Soldier (1-4 ml na litr wody)
  • 250ml Flowa-Bloom (2-4 ml na litr wody)
  • 250ml Green-Mystic (1-4 ml na litr wody)

 

CZYM JEST GROW-SOLDIER?


Grow-Soldier szanuje ducha Matki Ziemi wykorzystując wszystko, co ona zapewnia, bez marnowania cennych skarbów, które nam oferuje. Tak więc, aby stworzyć Grow-Soldier, w pełni wykorzystujemy użyteczne składniki, które są zwykle wyrzucane po organicznej produkcji buraków cukrowych. Jest to płynny nawóz wzrostowy, który towarzyszy nampodczas całego cyklu, od sadzonki do końca kwitnienia. Sekret tkwi w wysokiej jakości, beztlenowej formule, która łączy w sobie niezwykle skoncentrowaną melasę i odpowiednią równowagę NPK.

W miarę wzrostu i rozwoju rośliny, wolno uwalniany azot pozwala jej odżywiać się zgodnie z jej potrzebami, podczas gdy wysoka zawartość cukrów wspiera dobrą populację mikroorganizmów, które łączą się z rośliną z gleby. Cały ekosystem zawierający milionym mikroskopijnych żywych istot pracujących razem, aby pomóc nam w uprawie. Grow-Soldier zapewnia optymalny i pożywny dom dla naszych roślin, podobny do tego, który ich przodkowie znaleźli na bogatych jamajskich ziemiach. Dlatego jest to organiczny i naturalny nawóz, wolny od niepożądanych substancji chemicznych. Wiemy, że nie zadowolisz się czymś gorszym.

 

CZYM JEST FLOWA-BLOOM?


Jesteśmy w zgodzie z potrzebami roślin, aby zapewnić im dokładnie to, czego potrzebują w okresie kwitnienia. dokładnie to, czego potrzebują w okresie kwitnienia. One z kolei odwdzięczają się nam dużą liczbą dużych pąków, pełnymi terpenów i smaku, wyrażającymi w pełni cechy swojej genetyki.


Flowa-Bloom to nawóz kwitnący idealny dla roślin o krótkim cyklu i roślin o wysokim zapotrzebowaniu. Podczas każdego podlewania Flowa-Bloom promujemy tuczenie końcowej produkcji. Dzieje się tak dzięki dobremu źródłu łatwo przyswajalnego
fosforu pochodzenia naturalnego, zawartości białka zwierzęcego i roślinnego, wysokiej zawartości aminokwasów i wysokiej koncentracji cukrów.


Co więcej, fosfor działa w harmonii z naturalnym rytmem rośliny zarówno w dzień, jak i w nocy, pomagając z aktywacją procesu kwitnienia. Jeśli połączymy Flowa-Bloom z Grow-Soldier jako źródłem azotu, zapewniamy wzrost wydajności kwitnienia i lepsze wyniki organoleptyczne. Eksperci zalecają również dodanie kwasów humusowych dla naprawdę bujnego kwitnienia.


Flowa-Bloom zapewnia stałe uwalnianie NPK w podłożu, tworząc żywe, organiczne podłoże,
pełne składników odżywczych dla miniaturowego ekosystemu, który
rośnie w naszej doniczce.

CZYM JEST GREEN-MYSTIC?


Przodkowie przemówili. Od zarania dziejów czasu mądrzy hodowcy wykorzystywali algi morskie do poprawy wydajności i zdrowia swoich upraw. Dzięki Green-Mystic adaptujemy tę starożytną mądrość do naszych czasów i stosujemy ją do naszych roślin w celu uzyskania wiele korzyści.

Ten stymulant na bazie ekstraktu z alg promuje hormonalny wzrost wegetatywny i wchłanianie, a także przyswajanie mikroelementów, takich jak wapń i magnez. Poprawia witalność roślin, zmniejsza wpływ stresu biotycznego i stresu abiotycznego, zwiększa zdolność regeneracji upraw po epizodzie suszy lub po epizodzie suszy lub nadmiernego podlewania, ekstremalnych temperaturach lub atakach zewnętrznych. Wraz z makroskładnikami odżywczymi z Grow-Soldier i Flowa-Bloom, Green-Mystic tworzy idealne środowisko, w którym rośliny cieszą się doskonałą witalnością i produkują z maksymalnym potencjałem.

Green-Mystic opiera się na głębokim związku z naturą. Jeśli chodzi o czerpanie z morza, świadomie i z szacunkiem zbieramy tylko to, co najlepsze, tylko to, co niezbędne. I traktujemy je w naturalny sposób, dzięki czemu otrzymujesz wszystko, co najlepsze, co Matka Ziemia ma do zaoferowania. Green-Mystic łączy w sobie wysoki poziom manitolu, kwasu alginowego kwas alginowy, mangan. Taki organiczny, funkcjonalny i wchłanialny płyn jest możliwy dzięki zastosowaniu enzimatycznej hydrolizy, naturalnego procesu, który w pełni zachowuje właściwości alg.

Green-Mystic może być stosowany przy regularnym podlewaniu, dzięki czemu aby działał w tandemie z mikroorganizmami podłoża, dodatkowo stymulując rozwój życia. Możemy również zastosować go jako oprysk dolistny w celu szybkiego i skutecznego wchłaniania i działania.

Opinie o produkcie (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium