Produkt dnia
Botanico Heater Nagrzewnica 2kW
Botanico Heater Nagrzewnica 2kW

285,00 zł

szt.

Bluelab Pro Controller Base v2 WiFi

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 6 800,00 zł 6800.00
ilość szt.
Zyskujesz 1 360 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Bluelab
Kod produktu: C915-519C3_20190

Opis

Bluelab Pro Controller Connect V2 WiFi

Całodobowa kontrola pH, przewodności i temperatury zbiornika w dowolnym miejscu i czasie za pomocą telefonu

 • Wbudowane Wi-Fi (z możliwością wyłączenia)
 • Monitoruj i automatyzuj dozowanie składników odżywczych i pH w zbiornikach w połączeniu z dozownikami Bluelab PeriPod
 • Przeglądaj i kontroluj na swoim telefonie komórkowym. Więcej informacji znajdziesz na Edenic.io
 • Wymienne sondy do pomiarów pH (złącze BNC), temperatury i przewodności
 • Blokady bezpieczeństwa zapobiegają nadmiernemu dozowaniu
 • Automatyczne wznawianie dozowania po utracie zasilania
 • Możliwość wieloczęściowego dozowania składników odżywczych przy użyciu wielu pojemników PeriPod
 • Kontroluje pH w górę (zasady) lub w dół (kwas).
 • Wizualne alarmy wysokiego i niskiego poziomu ostrzegające, gdy parametry są poza zakresem
 • Schemat dawkowania pozwala na skuteczne wymieszanie przed kolejną dawką
 • Kabel o długości 2 m (6 stóp) zapewnia najlepsze pozycjonowanie i widoczność

 

Kontroluj swoje kluczowe parametry 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu 

Pełne pH i dawkowanie składników odżywczych

Kontroler Bluelab Pro Controller Wi-Fi utrzyma idealne i stabilne pH oraz poziom składników odżywczych w zbiorniku, zapewniając przez cały czas optymalną dostępność składników odżywczych dla roślin. Ustaw wymagane wartości docelowe pH i przewodności, a sterownik zajmie się resztą.

Ponieważ nie ma potrzeby przeprowadzania żadnych wyrywkowych kontroli ani ręcznych regulacji, kontroler Bluelab Pro Wi-Fi oszczędza czas i pracę, dzięki czemu możesz za każdym razem skupić się na uprawie zdrowszych roślin.

Po sparowaniu kontrolera z precyzyjnymi dozownikami Bluelab PeriPod otrzymasz kompletny system dozowania składników odżywczych. Za pomocą Bluelab PowerPod można także podłączyć inne pompy zasilane z sieci.

Uproszczona precyzja 

Dostosuj pH i składniki odżywcze zbiornika

Kontroler Bluelab Pro Wi-Fi upraszcza zarządzanie zbiornikami, czyniąc precyzję łatwiejszą niż kiedykolwiek wcześniej.

Dzięki wbudowanej funkcji Wi-Fi, jeśli jest włączona, kontroler Bluelab Pro Controller Wi-Fi może łączyć się z Edenic (platformą oprogramowania online; odwiedź Edenic.io , aby uzyskać więcej informacji), umożliwiając hodowcom kontrolowanie poziomu składników odżywczych z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie.

Kontroler Bluelab Pro Wi-Fi jest łatwy w obsłudze i programowaniu, co pozwala wybrać ustawienia, które najlepiej sprawdzają się w przypadku rosnącej konfiguracji; możesz także dostosować ustawienia za pomocą aplikacji Edenic. W przypadku pH można wybrać opcję zwiększenia pH (zasady) lub obniżenia pH (kwas). Bardzo dokładne Bluelab PeriPods pozwolą Ci zarządzać przyrostami parametrów aż do 0,1 pH i 0,1 EC.

 

Pozostań w kontakcie ze swoimi roślinami 

Monitorowanie i sterowanie z poziomu telefonu

Uprawiaj swoje najlepsze plony za każdym razem dzięki Edenic i mocy kontrolera Bluelab Pro Wi-Fi. Monitorowanie, kontrola, alerty i statystyki w czasie rzeczywistym bezpośrednio na telefonie pozwalają naprawdę zarządzać rosnącym środowiskiem z dowolnego miejsca i o dowolnej porze.

Pobierz aplikację Edenic ze swojego sklepu z aplikacjami. Odwiedź Edenic.io, aby uzyskać więcej informacji.

 

Wbudowane funkcje blokady

Zarządzanie parametrami w sposób bezpieczny dla instalacji

Wytrzymały kontroler Bluelab Pro Controller Wi-Fi ma wiele funkcji bezpieczeństwa zaprojektowanych w celu zmniejszenia ryzyka przedawkowania lub nieprawidłowego działania systemu.

Możesz ustawić dyskretne wizualne alarmy wysokiego i niskiego poziomu dla preferowanych zakresów pH, przewodności i temperatury; aby chronić rośliny przed nadmiernymi dawkami, dozowanie nie będzie wykonywane, gdy sterownik będzie w trybie alarmowym.

Zautomatyzowany proces dozowania pozwala na skuteczne wymieszanie przed następną dawką, zapewniając, że nigdy nie przekroczysz ustawionej wartości pH lub składników odżywczych. Twój kontroler automatycznie zatrzyma dozowanie, gdy tylko wykryje podejrzane warunki.

 

Pozwól swoim roślinom kwitnąć

Ustabilizuj warunki w zbiorniku

Twoje pH i poziomy składników odżywczych stale się zmieniają w zbiornikach recyrkulacyjnych i recyklingowych. Dlatego ważne jest uzupełnianie spożywanych składników odżywczych, aby zachować optymalną równowagę makro- i mikroskładników odżywczych.

I tu właśnie może pomóc kontroler Bluelab Pro Controller Wi-Fi – automatycznie śledzi i reguluje te poziomy w zbiorniku. W końcu, jeśli utrzymasz stałe pH, EC i temperaturę, wyhodujesz zdrowsze rośliny, poprawiając plony i jakość.

Dodatkowo sterownik ten wyposażony jest w sondę temperatury. Po podłączeniu do Bluelab PowerPod kontroler Bluelab Pro Wi-Fi może włączać grzejniki lub chłodnice, aby zapobiec skokom temperatury w Twoim otoczeniu.

 

Oczyść, skalibruj i nawilż

Chociaż nie jest wymagana kalibracja przewodności i temperatury, należy regularnie kalibrować sondę pH sterownika. Zaopatrz się we wszystko, czego potrzebujesz do czyszczenia, konserwacji i kalibracji sond, kupując zestaw do pielęgnacji sond Bluelab.

Wyprodukowano w Nowej Zelandii z myślą o hodowcach

Wszystkie nasze produkty powstają w Nowej Zelandii z udziałem hodowców i dla hodowców – oznacza to, że możesz mieć pewność, że Twój kontroler Bluelab Pro Controller Wi-Fi został specjalnie zaprojektowany dla rosnącego środowiska.

 

Akcesoria Wi-Fi do kontrolera Bluelab Pro

Połącz siły z Bluelab Peripods

Po podłączeniu do dozownika Bluelab PeriPod, Bluelab Pro Controller Wi-Fi zarządza i utrzymuje poziomy pH i przewodności w zbiornikach. W miarę żerowania roślin pH i składniki odżywcze są automatycznie dostosowywane do żądanego zakresu. Do dokładnego i stałego dozowania składników odżywczych i pH do zbiorników używaj pomp perystaltycznych. Peripody Bluelab są dostępne w rozmiarach M3 , M4 i Large L3 .

Probówka na próbkę Bluelab  to doskonałe narzędzie do montażu sond w linii próbkującej ze zbiornika. Wyjmij sondy ze zbiornika i zapewnij najdokładniejsze odczyty za pomocą probówki na próbki Bluelab. 

Bluelab Alarm Box zapewnia elastyczne opcje pozwalające w pełni wykorzystać Wi-Fi kontrolera Bluelab Pro w całym systemie nawadniania.

Bluelab PowerPod to elektroniczne urządzenie przełączające zasilanie, przeznaczone do aktywacji urządzeń zasilanych z sieci. Można go używać do sterowania dowolnymi pompami zasilanymi z sieci lub urządzeniami do kontroli temperatury.

 

 

 

 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium