Produkt dnia

ONA Misting Dome rozpylacz dozownik do płynu ONA liquid neutralizator zapachu

ONA Misting Dome rozpylacz dozownik do płynu ONA liquid neutralizator zapachu
 • nowość
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 135,00 zł 135.00
ilość szt.
Zyskujesz 27 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 4.96428
Producent: ONA
Kod produktu: 4EDD-42105_20

Opis

ONA Misting Dome rozpylacz dozownik do płynu ONA liquid neutralizator zapachu

  

 • Kolor biały
   
  Stwórz relaksującą atmosferę wypełnioną przyjemnymi zapachami ONA, jednocześnie usuwając wszelkie niepożądane zapachy z otaczającego powietrza. Misting Dome pompuje w powietrze stałą mgiełkę płynu ONA, która usunie wszelkie nieprzyjemne zapachy w bezpieczny i naturalny sposób.

  Lekka i przenośna, możesz z łatwością zabrać ze sobą kopułę mgły z pokoju do pokoju.

  Cechy

  7-kolorowe zmieniające się światło LED.
  Uwolnij swój codzienny stres.
  Cichy jak szept: tylko 35 dB podczas pracy.
  Odśwież powietrze i usuń niechciane zapachy.
  Bez zanieczyszczeń wysokiej jakości materiał.
  PP odporny na korozję.

  Zasilanie sieciowe
   
  Więcej o ONA MIST
   
  Jak działa zamgławiający ONA MIST
  ONA Misting Dome to stylowe urządzenie, które wraz z płynem ONA radzi sobie z zapachami na obszarze 10-15 m2 (ewentualnie więcej, w zależności od wentylacji w pomieszczeniu).

  Urządzenie składa się ze zbiornika, który można napełnić płynem ONA. Ciecz jest następnie zamieniana w drobną mgiełkę przez przetwornik ultradźwiękowy. Przetwornik ultradźwiękowy wibruje tak szybko (2,4 MHz - daleko poza zasięgiem słuchu), że cząsteczki płynu neutralizującego zapachy dosłownie rozpadają się od siebie. Powstała drobna mgiełka jest następnie uwalniana do otaczającego powietrza, niosąc ze sobą wielką moc dezodoryzującą płynu ONA. Urządzenie można ustawić na pracę przez 1 godzinę, 3 godziny, 5 godzin lub na pracę ciągłą. Jeśli poziom płynu spadnie zbyt nisko, funkcja zaparowania zostanie automatycznie wyłączona ze względów bezpieczeństwa.

  Urządzenie zawiera diody LED, które można ustawić tak, aby oświetlały półprzezroczystą kopułę w pokrywie zbiornika. Ta funkcja „nastrojowego światła” tworzy przyjemną atmosferę dzięki kolorowemu blaskowi. Do wyboru jest 7 kolorów - biały, niebieski, zielony czerwony, cyjan, żółty i magenta. Światło można ustawić tak, aby powoli i stopniowo zmieniało kolor z koloru na kolor. W razie potrzeby światło można również wyłączyć.

  Jak korzystać z ONA MISTING DOME

  Do korzystania z tego urządzenia potrzebny będzie płyn ONA. Podłącz zasilacz do gniazda sieciowego, a drugi koniec do gniazda z tyłu w pobliżu dolnej części urządzenia. Urządzenie wyemituje jeden sygnał dźwiękowy. Umieść urządzenie na twardej, równej powierzchni. Należy pamiętać, że wlot powietrza znajduje się na spodzie urządzenia, więc nie należy go umieszczać na dywanie ani żadnej innej powierzchni, która mogłaby utrudniać przepływ powietrza. Nie przechylaj urządzenia ani nie umieszczaj go na nierównej powierzchni, w przeciwnym razie może dojść do rozlania cieczy.

  Zdejmij pokrywę na górze urządzenia. Napełnij zbiornik płynem ONA, ale nie dalej niż poziom maksymalny, który jest wskazany przez dolną krawędź biegnącą wokół górnej części zbiornika. Nigdy nie napełniaj zbiornika podczas pracy urządzenia. Po napełnieniu zbiornika załóż pokrywę na górę urządzenia

  Aby uruchomić urządzenie, naciśnij i przytrzymaj przycisk Mist/Timer na urządzeniu przez kilka sekund. Mały wskaźnik LED pokaże, że urządzenie jest włączone. To jest tryb ciągły. Ponowne naciśnięcie przycisku Mist/Timer spowoduje wyjście urządzenia z trybu ciągłego i przejście do trybu czasowego na 1 godzinę. Kolejne naciśnięcia będą przełączać ustawienie przez 3-godzinny tryb czasowy, następnie 5-godzinny tryb czasowy, a następnie z powrotem do ciągłego włączenia. Funkcję zaparowania można wyłączyć, naciskając i przytrzymując przycisk MIST/TIMER przez kilka sekund.

  Jak korzystać z funkcji nastrojowego światła LED

  Funkcja zaparowania nie musi być WŁĄCZONA, aby korzystać z funkcji oświetlenia nastrojowego. Naciśnij raz przycisk „LIGHT”, a nastrojowe światło będzie stopniowo przechodzić przez dostępne kolory. Kolejne naciśnięcia przycisku „ŚWIATŁO” ponownie wyłączą stopniowo zmieniającą się funkcję i przejdą przez siedem statycznych kolorów (biały, czerwony, zielony, niebieski, magenta, żółty, cyjan), następnie wyłączą się, a następnie wrócą do stopniowej zmiany . Światło można szybko wyłączyć, naciskając i przytrzymując przycisk ŚWIATŁO przez około 1 sekundę.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Submit
Inni klienci kupili rownież
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium