Profesjonalny przemysłowy nawilżacz Neptune Hydroponics Monzón 5kg/h

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 2 890,00 zł 2890.00
ilość szt.
Zyskujesz 578 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 4.90769
Producent: Neptune Hydroponics
Kod produktu: 7D70-59257_20221

Opis

 

Profesjonalny przemysłowy nawilżacz Neptune Hydroponics Monzón 5kg/h

 
Nawilżacz hiszpańskiej marki Neptune Hydroponics, model Monzón to idealne urządzenie do zwiększania poziomu wilgotności w dużych namiotach do uprawy o przybliżonej powierzchni 80m2.
 
Nawilżacz wyposażony jest w automatyczny mechanizm, za pomocą którego zapewniony jest zawsze odpowiedni poziom wody, z przyłącza wody podłączonego do zbiornika lub z bieżącą wodą.
Oprócz autonomii model ten wyróżnia się dużą mocą. Wykorzystując generator ultradźwięków o wysokiej częstotliwości, przekształca drgania elektryczne w drgania mechaniczne za pomocą dysków ceramicznych. Nawilżacz posiada 12 membran i wentylator, który pomaga rozpraszać wilgoć. Nadaje się do nawilżania na poziomie przemysłowym, a wraz z higrostatem zapewnia optymalny poziom wilgotności.


Działa z mocą do 300W i nie wymaga pomocy innego sprzętu, aby mieć duży zasięg i dotrzeć do wszystkich zakątków otoczenia.

Jak działa nawilżacz do uprawy wewnętrznej Monzón?
Ten nawilżacz został zaprojektowany z myślą o tym, jak praktycznym musi być proces wytwarzania wilgoci w uprawie, dlatego posiada skrzynkę PCV o najwyższej jakości i odporności, rurkę wlotową i wylotową wody, którą można podłączyć do bezpośredniego źródła wody. W ten sposób nie będziesz musiał się martwić o ręczne wypełnianie.

Posiada również system wentylacji, który pozwala dostosować kierunek, w którym chcesz skierować parę.

Ile pary wytwarza nawilżacz do uprawy?
Nawilżacz do uprawy Neptune Hydroponics Monzón jest w stanie wytworzyć 5 kg pary na godzinę.

Ma duży zasięg i nie ma potrzeby wzmacniania jego działania innymi akcesoriami.

System ten uważany jest za jeden z najbardziej niezawodnych na rynku, ponieważ dzięki jego zastosowaniu uzyskasz zdrowsze i żywsze plony o wysokiej jakości.

Dzięki szerokiemu spektrum działania nawilżacza można używać do uprawy w dużych szafach, zapewniając, że wszystkie pomieszczenia mają niezbędną wilgotność w środowisku.
 
Parametry nawilżacza:

Ilość wilgoci: ≥ 5 kg/h
Objętość powietrza: ≥ 120 m3/h
Średnica wylotu natrysku: φ110 mm Cząsteczki wody: ≥ 10 mikronów
Moc: 300 w
Rozmiar otworu rury wlotowej/wylotowej: 1/2"
Rozmiar: L * W * H 470x240x33mm (bez rury natryskowej i dodatkowego zbiornika)

Ważne informacje

1. Przed pierwszym użyciem sprawdź, czy napięcie wejściowe oznaczone na zasilaczu jest zgodne z lokalnym napięciem.
2. Podłącz rurkę do „wylotu wody”, który prowadzi do odpływu. Ma działanie drenażowe i chroni wewnętrzne urządzenia elektryczne w przypadku awarii zaworu wlotowego wody.
3. Do zaopatrzenia w wodę należy używać czystej wody z kranu. Jeśli jakość wody nie jest dobra, wilgotność zostanie zmniejszona, a żywotność tarczy ceramicznej skrócona. Woda oczyszczona i/lub destylowana nie jest odpowiednia. Zalecamy umieszczenie filtra siatkowego na wlocie wody.
4. Przed jakąkolwiek manipulacją przy urządzeniu należy odłączyć je od prądu.
5. Trzymaj poza zasięgiem dzieci i zwierząt.

Instalacja i obsługa
1. Maszyna nie jest przeznaczona do umieszczenia w przestrzeni nawilżania. Wilgotność przesyłana jest przez odpowiedni przewód. Jeśli nie jest to możliwe, na wlocie powietrza należy zainstalować rurę łączącą z otoczeniem.
2. Ustaw urządzenie poziomo we właściwym miejscu. Urządzenie automatycznie steruje dopływem i odpływem wody po podłączeniu rury wlotowej i wylotowej oraz włączeniu przełącznika wlotowego.
3. Podłącz zasilanie, włącz przełącznik, a wskaźnik zaświeci się. Jeśli poziom wody jest wystarczający, zadziała automatycznie. Gdy zmagazynowana jest wystarczająca ilość wody, a jej poziom jest wyższy niż wyłącznik ochronny, urządzenie będzie działać.

Opinie o produkcie (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium