Produkt dnia
Atami Bcuzz Premium Plant Powder 1,1kg
Atami Bcuzz Premium Plant Powder 1,1kg

115,00 zł

szt.

Przemysłowy nawilżacz powietrza Neptune Hydroponics Monzón 5kg/h

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 2 950,00 zł 2950.00
ilość szt.
Zyskujesz 590 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 4.93118
Producent: Neptune Hydroponics
Kod produktu: 7D70-59257_20221

Opis

 

Profesjonalny przemysłowy nawilżacz Neptune Hydroponics Monzón 5kg/h

 
Nawilżacz hiszpańskiej marki Neptune Hydroponics, model Monzón to idealne urządzenie do zwiększania poziomu wilgotności w dużych namiotach do uprawy o przybliżonej powierzchni 80m2.
 
Nawilżacz wyposażony jest w automatyczny mechanizm, za pomocą którego zapewniony jest zawsze odpowiedni poziom wody, z przyłącza wody podłączonego do zbiornika lub z bieżącą wodą.
Oprócz autonomii model ten wyróżnia się dużą mocą. Wykorzystując generator ultradźwięków o wysokiej częstotliwości, przekształca drgania elektryczne w drgania mechaniczne za pomocą dysków ceramicznych. Nawilżacz posiada 12 membran i wentylator, który pomaga rozpraszać wilgoć. Nadaje się do nawilżania na poziomie przemysłowym, a wraz z higrostatem zapewnia optymalny poziom wilgotności.


Działa z mocą do 300W i nie wymaga pomocy innego sprzętu, aby mieć duży zasięg i dotrzeć do wszystkich zakątków otoczenia.

Jak działa nawilżacz do uprawy wewnętrznej Monzón?
Ten nawilżacz został zaprojektowany z myślą o tym, jak praktycznym musi być proces wytwarzania wilgoci w uprawie, dlatego posiada skrzynkę PCV o najwyższej jakości i odporności, rurkę wlotową i wylotową wody, którą można podłączyć do bezpośredniego źródła wody. W ten sposób nie będziesz musiał się martwić o ręczne wypełnianie.

Posiada również system wentylacji, który pozwala dostosować kierunek, w którym chcesz skierować parę.

Ile pary wytwarza nawilżacz do uprawy?
Nawilżacz do uprawy Neptune Hydroponics Monzón jest w stanie wytworzyć 5 kg pary na godzinę.

Ma duży zasięg i nie ma potrzeby wzmacniania jego działania innymi akcesoriami.

System ten uważany jest za jeden z najbardziej niezawodnych na rynku, ponieważ dzięki jego zastosowaniu uzyskasz zdrowsze i żywsze plony o wysokiej jakości.

Dzięki szerokiemu spektrum działania nawilżacza można używać do uprawy w dużych szafach, zapewniając, że wszystkie pomieszczenia mają niezbędną wilgotność w środowisku.
 
Parametry nawilżacza:

Ilość wilgoci: ≥ 5 kg/h
Objętość powietrza: ≥ 120 m3/h
Średnica wylotu natrysku: φ110 mm Cząsteczki wody: ≥ 10 mikronów
Moc: 300 w
Rozmiar otworu rury wlotowej/wylotowej: 1/2"
Rozmiar: L * W * H 470x240x33mm (bez rury natryskowej i dodatkowego zbiornika)

Ważne informacje

1. Przed pierwszym użyciem sprawdź, czy napięcie wejściowe oznaczone na zasilaczu jest zgodne z lokalnym napięciem.
2. Podłącz rurkę do „wylotu wody”, który prowadzi do odpływu. Ma działanie drenażowe i chroni wewnętrzne urządzenia elektryczne w przypadku awarii zaworu wlotowego wody.
3. Do zaopatrzenia w wodę należy używać czystej wody z kranu. Jeśli jakość wody nie jest dobra, wilgotność zostanie zmniejszona, a żywotność tarczy ceramicznej skrócona. Najlepszym rozwiązaniem jest zastosowanie wody filtrowanej RO lub destylowanej.  Zalecamy umieszczenie filtra siatkowego na wlocie wody.
4. Przed jakąkolwiek manipulacją przy urządzeniu należy odłączyć je od prądu.
5. Trzymaj poza zasięgiem dzieci i zwierząt.

Instalacja i obsługa
1. Maszyna nie jest przeznaczona do umieszczenia w przestrzeni nawilżania. Wilgotność przesyłana jest przez odpowiedni przewód. Jeśli nie jest to możliwe, na wlocie powietrza należy zainstalować rurę łączącą z otoczeniem.
2. Ustaw urządzenie poziomo we właściwym miejscu. Urządzenie automatycznie steruje dopływem i odpływem wody po podłączeniu rury wlotowej i wylotowej oraz włączeniu przełącznika wlotowego.
3. Podłącz zasilanie, włącz przełącznik, a wskaźnik zaświeci się. Jeśli poziom wody jest wystarczający, zadziała automatycznie. Gdy zmagazynowana jest wystarczająca ilość wody, a jej poziom jest wyższy niż wyłącznik ochronny, urządzenie będzie działać.

Opinie o produkcie (0)

Submit
Inni klienci kupili rownież
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium