Produkt dnia
GIB EC Metr Pro Miernik
GIB EC Metr Pro Miernik

799,00 zł

szt.

Sterownik SMS Switchbox + wentylacja

Dostępność: Brak towaru
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 1 389,00 zł 1389.00
ilość szt.
Zyskujesz 277 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 5
Producent: SMS COM
Kod produktu: 7ADD-28227

Opis

SMS SWITCHBOX 2L ALL IN ONE 2x600W

Urządzenie SMSCom 2L All-in-One jest kompletnym systemem sterowania z kilkoma innowacyjnymi funkcjami, których nie spotkasz w innych produktach. Idealnie nadaje się do pomieszczeń o maksymalnej ilości czterech lamp i wymaga tylko jednego gniazda do podłączenia.

Przede wszystkim, SwitchBox 2L All-in-One jest przystosowany do sterowania czasowego oświetlenia przez programator czasowy GRASSLIN, który umożliwia precyzyjne sterowanie czasem dla maksymalnie dwóch 600W lamp, ale w przeciwieństwie do innych rodzajów kontrolerów SwitchBox 2L All in-One zapala jedną lampę na raz, aby uniknąć skoku napięcia szczytowego podczas włączania.

Po drugie posiada podwójny Digital Fan Controller, który będzie precyzyjnie utrzymać temperaturę w pomieszczeniu poprzez sterowanie wentylatorami jednym wtłaczającym i drugim wyciągającym. Wystarczy podłączyć wentylatory, ustawić odpowiednia temperaturę otoczenia i SwithBox 2L All-in-One zadba o resztę poprzez automatyczne dostosowanie prędkości wentylatorów, aby utrzymać stałą temperaturę wewnątrz pomieszczenia. Urządzenie posiada również gniazdo do podłączenia grzejnika, grzałki, który włącza się po wyłączeniu lamp. Wystarczy podłączyć grzałkę i temperatura w cyklu nocnym będzie utrzymywana na stałym poziomie.

Na koniec SwitchBox 2L All-in-One posiadania wbudowany Protektor Temperatury. System ten pozwala na ustawienie temperatury maksymalnej, która w żadnym wypadku nie zostanie przekroczona. Jeżeli nastąpi wzrost temperatury SwitchBox All-in One wyłączy jedną lampę, aż temperatura spadnie poniżej ustalonej. Urządzenie będzie utrzymywało jedną lampę zawsze włączoną aby rośliny otrzymywały trochę światła. Gdy temperatura spadnie, lampy zostaną ponownie uruchomione. Wbudowany bezpiecznik czasowy oznacza, że lampa zostanie uruchomiona po 30 minutach aby nie włączać gorących lamp. Ta fantastyczna funkcja pozwala na ochronę przed nagłymi i niekontrolowanymi zmianami temperatury, które mogłyby mieć negatywny wpływ na stworzone środowisko.

Charakterystyka:

 • maksymalne obciążenie lamp: 2 x 600W
 • maksymalne obciążenie wentylatorów: 1200W / 5A (podzielone między dwa gniazda) 
 • maksymalne obciążenia grzejnika, grzałki: 2.4kw / 16Amp 
 • dokładność temperatury: +/- 1 oC 
 • opóźnienie ponownego uruchomienia lampy: 30 minut 
 • 5 lat gwarancji

 


 

SMS SWITCHBOX 4L ALL IN ONE 4x600W

Urządzenie SMSCom 4L All-in-One jest kompletnym systemem sterowania z kilkoma innowacyjnymi funkcjami, których nie spotkasz w innych produktach. Idealnie nadaje się do pomieszczeń o maksymalnej ilości czterech lamp i wymaga tylko jednego gniazda do podłączenia.

Przede wszystkim, SwitchBox 4L All-in-One jest przystosowany do sterowania czasowego oświetlenia przez programator czasowy GRASSLIN, który umożliwia precyzyjne sterowanie czasem dla maksymalnie czterech 600W lamp , ale w przeciwieństwie do innych rodzajów kontrolerów SwitchBox 4L All in-One zapala jedną lampę na raz, aby uniknąć skoku napięcia szczytowego podczas włączania.

Po drugie posiada podwójny Digital Fan Controller, który będzie precyzyjnie utrzymać temperaturę w pomieszczeniu poprzez sterowanie wentylatorami jednym wtłaczającym i drugim wyciągającym. Wystarczy podłączyć wentylatory, ustawić odpowiednia temperaturę otoczenia i SwithBox 4L All-in-One zadba o resztę poprzez automatyczne dostosowanie prędkości wentylatorów, aby utrzymać stałą temperaturę wewnątrz pomieszczenia. Urządzenie posiada również gniazdo do podłączenia grzejnika, grzałki, który włącza się po wyłączeniu lamp . Wystarczy podłączyć grzałkę i temperatura w cyklu nocnym będzie utrzymywana na stałym poziomie.

Na koniec SwitchBox 4L All-in-One posiadania wbudowany Protektor Temperatury. System ten pozwala na ustawienie temperatury maksymalnej, która w żadnym wypadku nie zostanie przekroczona. Jeżeli nastąpi wzrost temperatury SwitchBox All-in One wyłączy jedną lampę, aż temperatura spadnie poniżej ustalonej. Urządzenie będzie utrzymywało jedną lampę zawsze włączoną aby rośliny otrzymywały trochę światła. Gdy temperatura spadnie, lampy zostaną ponownie uruchomione. Wbudowany bezpiecznik czasowy oznacza, że lampa zostanie uruchomiona po 30 minutach aby nie włączać gorących lamp. Ta fantastyczna funkcja pozwala na ochronę przed nagłymi i niekontrolowanymi zmianami temperatury, które mogłyby mieć negatywny wpływ na stworzone środowisko.

Charakterystyka:

 • maksymalne obciążenie lamp: 4 x 600W
 • maksymalne obciążenie wentylatorów: 1200W / 5A (podzielone między dwa gniazda) 
 • maksymalne obciążenia grzejnika, grzałki: 2.4kw / 16Amp 
 • dokładność temperatury: +/- 1 oC 
 • opóźnienie ponownego uruchomienia lampy: 30 minut 
 • 5 lat gwarancji

 


 

SMS SWITCHBOX HYBRID 4L ALL IN ONE 4x600W

 Urządzenie SMSCom HYBRID 4L All-in-One jest kompletnym systemem sterowania z kilkoma innowacyjnymi funkcjami, których nie spotkasz w innych produktach. Idealnie nadaje się do pomieszczeń o maksymalnej ilości czterech lamp i wymaga tylko jednego gniazda do podłączenia.

Urządzenie posiada wbudowany sterownik hybrid co eliminuje szum, brzęczenie i dźwięki, które mogą czasami być generowane przy użyciu standardowego cyfrowego regulatora  prędkości wentylatora. 

Przede wszystkim, SwitchBox Hybrid 4L All-in-One jest przystosowany do sterowania czasowego oświetlenia przez programator czasowy GRASSLIN, który umożliwia precyzyjne sterowanie czasem dla maksymalnie czterech 600W lamp , ale w przeciwieństwie do innych rodzajów kontrolerów SwitchBox Hybrid 4L All in-One zapala jedną lampę na raz, aby uniknąć skoku napięcia szczytowego podczas włączania.

Po drugie posiada podwójny Digital Fan Controller, który będzie precyzyjnie utrzymać temperaturę w pomieszczeniu poprzez sterowanie wentylatorami jednym wtłaczającym i drugim wyciągającym. Wystarczy podłączyć wentylatory, ustawić odpowiednia temperaturę otoczenia i SwithBox Hybrid 4L All-in-One zadba o resztę poprzez automatyczne dostosowanie prędkości wentylatorów, aby utrzymać stałą temperaturę wewnątrz pomieszczenia. Urządzenie posiada również gniazdo do podłączenia grzejnika, grzałki, który włącza się po wyłączeniu lamp . Wystarczy podłączyć grzałkę i temperatura w cyklu nocnym będzie utrzymywana na stałym poziomie.

Na koniec SwitchBox Hybrid 4L All-in-One posiadania wbudowany Protektor Temperatury. System ten pozwala na ustawienie temperatury maksymalnej, która w żadnym wypadku nie zostanie przekroczona. Jeżeli nastąpi wzrost temperatury SwitchBox All-in One wyłączy jedną lampę, aż temperatura spadnie poniżej ustalonej. Urządzenie będzie utrzymywało jedną lampę zawsze włączoną aby rośliny otrzymywały trochę światła. Gdy temperatura spadnie, lampy zostaną ponownie uruchomione. Wbudowany bezpiecznik czasowy oznacza, że lampa zostanie uruchomiona po 30 minutach aby nie włączać gorących lamp. Ta fantastyczna funkcja pozwala na ochronę przed nagłymi i niekontrolowanymi zmianami temperatury, które mogłyby mieć negatywny wpływ na stworzone środowisko.

Charakterystyka:

 • maksymalne obciążenie lamp: 4 x 600W
 • maksymalne obciążenie wentylatorów: 1200W / 5A (podzielone między dwa gniazda) 
 • maksymalne obciążenia grzejnika, grzałki: 2.4kw / 16Amp 
 • dokładność temperatury: +/- 1 oC 
 • opóźnienie ponownego uruchomienia lampy: 30 minut 
 • 5 lat gwarancji

 


 

 

 

Opinie o produkcie (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium