Terploc Grove Bags Pouches Torby do przechowywania i curringu kwiatów konopi

Terploc Grove Bags Pouches
  • nowość
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 17,00 zł 17.00
ilość szt.
Zyskujesz 3 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 4.9661
Producent: TerpLoc
Kod produktu: 5BCC-407B5

Opis

Terploc Grove Bags Pouches Torby do przechowywania i curringu kwiatów konopi

 

TerpLoc Grove Bags Torby do przechowywania i curingu zatrzymują do 37% więcej terpenoidów i 7% więcej kannabinoidów niż tradycyjne opakowania. Włączenie TerpLoc® do twojego procesu podniesie jakość produktu, usprawni twoje procesy i zmaksymalizuje potencjał twoich zbiorów.

Technologia TerpLoc tworzy idealne środowisko do utrzymania jakości i spójności kwiatów od opakowania do konsumpcji. W przeciwieństwie do wcześniejszych metod dojrzewania (curring) TerpLoc automatycznie wypycha nadmiar wilgoci i niechcianego tlenu. Stwarza to idealne środowisko do dojrzewania zarówno kannabinoidów, jak i terpenów.

Po prostu umieść odpowiednio wysuszony kwiat w worku ( optymalna wilgotność kwiatu to 10-12%) , zapieczętuj go i pozwól, aby magia wydarzyła się od dwóch tygodni do nawet dwóch miesięcy, aby uzyskać optymalną moc. To takie proste. Odpowiednio wysuszona i "kuringowana" (dojrzała) konopi pokazuje najlepsze cechy odmiany, pomagając hodowcom w pełni wykorzystać ich zbiory.

 

Wskazówki dotyczące suszenia za pomocą TerpLoc

  1. Zainwestuj w miernik wilgotności: aby uzyskać dokładny odczyt wilgoci podczas procesu suszenia, przyłóż szpilki ze stali nierdzewnej do kwiatu. Obejrzyj tutorial tutaj. 
  2. Miernik można kupić tutaj: Miernik wilgotności kwiatów konopi.
  3. Miej oko na zawartość wilgoci: aby uzyskać optymalne dojrzewanie, konopie powinny być suszone do co najmniej 10-12% zawartości wilgoci.
  4. Cierpliwość jest cnotą: Podobnie jak dobre wino, smak konopi poprawia się z wiekiem i im dłużej dojrzewają twoje pąki, tym skuteczniejszy będzie ten proces.

 

Czy twoje torby ulegają biodegradacji?

Obecnie torby Grove są wielokrotnego użytku, ale nie ulegają biodegradacji. Nieustannie dążymy do zmniejszenia naszego śladu węglowego we wszystkich aspektach firmy i mamy pięcioletni cel zastąpienia obecnych elementów naszej struktury folii tworzywami sztucznymi na bazie konopi. Odwiedź naszą stronę zrównoważonego rozwoju, aby dowiedzieć się więcej o naszym zaangażowaniu na rzecz bardziej ekologicznej planety i naszych pięcioletnich celach.

Kiedy powinienem użyć toreb?

Zalecamy używanie naszych toreb od momentu przechowywania do punktu konsumpcji. Worki TerpLoc® nie muszą być otwierane  podczas kuracji. Ciśnienie będzie gromadzić się w przestrzeni głównej torby.Nasze torby również wydłużą okres przydatności do spożycia twojej konopi. Niektórzy klienci eksperymentują z celowo dłuższymi okresami utwardzania w naszych torbach.

Czy torby przepuszczają zapach?

Nie, wszystkie folie Grove Bags mają wysokie właściwości barierowe, które zapewniają doskonałą dyskrecję, utrzymując brak zapachu przez cały czas.

Jak uzyskać najlepsze wyniki ?

Największym czynnikiem wpływającym na maksymalne zadowolenie z torby Grove jest upewnienie się, że konopia jest odpowiednio sucha, a wewnętrzna wilgoć jest zarówno uwalniana, jak i regulowana. Jeśli uważasz, że konopia jest zbyt mokra, nie zamykaj torby przez  3-4 dni. Gdy twoja konopia wyschnie, zamknij torbę i przechowuj ją w chłodnym, ciemnym pomieszczeniu, aby uzyskać najlepsze rezultaty. Nie ma potrzeby kupowania 2-kierunkowego pakietu wilgoci lub płuczki tlenowej.

 

Pleśń może wystąpić na wczesnym etapie procesu utwardzania, gdy konopie nie są odpowiednio suszone i przechowywane. Wszystkie torby Grove mają aktywną kontrolę wilgotności, umożliwiając ciągły przepływ wilgoci do i z worków, aby utrzymać zrównoważony poziom. To nie tylko sprawia, że Twoja konopia jest świeższa na dłużej, ale także pozwala na umieszczenie produktu w naszych torbach wcześniej niż w innych torbach.

 

 

Torba 3,5g

Waga: 0,02 kg
Wymiary: 12,7 × 10,16 × 2,54 cm
Pojemność: 3,5 g

 

Torba 7g

Waga: 0,04 kg
Wymiary: 10.2 X 16.5 + 5.1 cm
Pojemność: 7 g

 

Torba 15g

Waga: 0,04 kg
Wymiary: 20,32 × 12,7 × 2,54 cm
Pojemność: 15g

 

Torba 30g

Waga: 0,045 kg
Wymiary: 22.86 × 15.24 × 2.54 cm
Pojemność: 30g

 

Torba 100g

Waga: 0,1 kg
Wymiary: 33.02 × 24.13 × 2.54 cm
Pojemność: 100g

 

Torba 250g

Waga: 0,14 kg
Wymiary: 38.1 × 30.48 × 5.08 cm
Pojemność: 250g

 

Torba 500g

Waga: 0,17 kg
Wymiary: 45.72 × 35.56 × 5.08 cm
Pojemność: 500g

 

Torba 1000g

Waga: 0,29 kg
Wymiary: 50.86 × 45.40 × 5.08 cm
Pojemność: 1000g

 

Jak używać Grove Bags?

 

 

 

 
 

Wyniki terpenowe

Worek Grove Bags 1 oz miał najwyższą całkowitą retencję terpenów i kannabinoidów, co zostało określone przez porównanie sum dla średnich terpenoidów i średniego Max THC (Max THC= (THCa x .877) + THC). Poziom obecnych terpenów był do 36,72% wyższy, a Max THC był do 7,25% wyższy w ziole przechowywanym w saszetce Grove Bags 1 oz.

 

 

 

Najbardziej wydajne jednoskładnikowe rozwiązanie Do dojrzewania  i przechowywania

W porównaniu z tą dziedziną, TerpLoc® jest jedynym rozwiązaniem do przechowywania pojedynczych komponentów, które pozwala na zatrzymanie do 36% więcej terpenów w czasie za ułamek kosztów rozwiązań wieloskładnikowych. Jednym z pytań, które często otrzymujemy, jest to, w jaki sposób zawartość terpenów konsekwentnie pozostaje wyższa dla kwiatów przechowywanych w produktach TerpLoc®. Wynika to z faktu, że film TerpLoc® został dostrojony, aby stworzyć idealny mikroklimat do konserwacji ziół. Cząsteczki terpenu ulegają degradacji przy zbyt dużej lub zbyt małej wilgotności, więc idealny klimat konserwatorski wymaga względnego poziomu wilgotności między 58-62%. Tradycyjnie osiągnięto to poprzez ręczne odbijanie każdego opakowania na początku fazy utwardzania, aż do osiągnięcia idealnego poziomu wilgotności. Bekanie wypłukuje przestrzeń głowy, aby pozbyć się nadmiaru pary wodnej i wszystkiego, co odgazowuje się z rośliny. Dzięki produktom TerpLoc® cała niepożądana para wodna i gazy są rozproszone przez warstwy opakowania, eliminując potrzebę bekania. To drastycznie obniży koszty pracy i zapewni większą spójność w całym produkcie, eliminując błędy ludzkie.

 

 

Opakowanie jednoskładnikowe vs wieloskładnikowe

Opakowania jednoskładnikowe to rozwiązania opakowaniowe, które wymagają tylko jednego elementu, na przykład torby, słoika. Opakowanie wieloskładnikowe wymaga więcej niż jednego elementu, na przykład słoika z opakowaniem nawilżającym. Oczywiście, ponieważ 2 jest większe niż 1, ceny opakowań wieloskładnikowych są prawie zawsze droższe. Ponadto, w przypadku 2 lub więcej komponentów, dodawane są również dodatkowe zagrożenia, takie jak wyciek lub pęknięcie w opakowaniu wilgoci. Do transportu i dodania pakietu wilgoci do opakowania końcowego potrzeba również więcej pracy.

 

 

Pasywne vs Aktywne Zmodyfikowane Opakowanie Atmosferyczne

Modified Atmospheric Packaging (MAP) odnosi się do rodzaju rozwiązania opakowaniowego, które może regulować wewnętrzną atmosferę opakowania, aby wydłużyć okres przydatności do spożycia przechowywanych materiałów.

Pasywny MAP odnosi się do specjalistycznego opakowania z unikalnymi materiałami, które pozwalają na naturalny rozwój pożądanego wewnętrznego stanu atmosferycznego w wyniku oddychania zapakowanego produktu i dyfuzji gazu przez barierę.

Aktywny MAP odnosi się do każdego opakowania, które ma proces sztucznego wypierania gazu w opakowaniu, który jest następnie zastępowany i/lub uzupełniany pożądanym składem atmosferycznym. Proces pakowania/opakowania, który obejmuje płukanie azotu/argonu/innego gazu szlachetnego, byłby uważany za aktywny MAP. Tak jak słoik murarski z pakietem wilgoci byłby tak samo.

Terploc® jest pierwszą i najskuteczniejszą pasywną MAP na rynku. W porównaniu z Active MAP, Terploc's Passive MAP ma mniejsze ryzyko złamania opakowania, mniej wymaganej pracy, mniej zmartwień związanych z wysyłką, a przede wszystkim więcej Terpenów!

Opinie o produkcie (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium