Think Grow Wyciągarka do lamp LLT-1

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 2 800,00 zł 2800.00
ilość szt.
Zyskujesz 560 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Trolmaster
Kod produktu: 1F17-4394E

Opis

Think Grow Wyciągarka do lamp LLT-1

ThinkGrow LLT-1 wyciągarka do lamp

Wyciągarka do lamp LLT-1 rozwiązuje odwieczny problem podnoszenia i opuszczania dodatkowych opraw oświetleniowych. System znajduje się na liście ETL i jest przeznaczony do podnoszenia i opuszczania diod LED za naciśnięciem przycisku lub poprzez wcześniejsze ustawienie harmonogramu za pomocą kontrolera TrolMaster HCS. Podobnie jak wszystkie inne urządzenia ThinkGrow i TrolMaster, ThinkGrow Light Lifter System to pierwszy i jedyny SMART system podnośników na tym rynku, który oferuje zaletę ciągłego unowocześniania Twojego obiektu do uprawy, a tym samym pomaga naszym klientom budować przyjemne środowisko dzięki największej możliwej wydajności.

Ostatnio oświetlenie LED do uprawy zrewolucjonizowało metody uprawy w pomieszczeniach i szklarniach. Ale diody LED stawiają również nowe, wyjątkowe wyzwania, którym należy sprostać, aby jak najlepiej je wykorzystać. Nawet po wybraniu najlepszych diod LED na rynku, nawet najlepszy hodowca może odkryć wspólny problem: Jak bez wysiłku podnosić i opuszczać lampy LED, aby zmaksymalizować wydajność świetlną? Jest to również problem, z którym ThinkGrow zmagał się przez ostatnie kilka lat. Rezultatem jest najbardziej kompletny system podnoszenia, jaki kiedykolwiek stworzono.

Modułowy system zapewnia konfigurację i dostosowanie do potrzeb użytkownika
ThinkGrow LLT-1 jest konstrukcją modułową, umożliwiając synchronizację wielu podnośników poprzez ich łańcuchowe połączenie. Ten system składa się z podnośnika (LLT-1) i pilota sterowania podnośnikiem (LRC-1 do zakupu osobno). Podnośnik może udźwignąć do 60 kilogramów na wysokość 270cm.

Osiągnij maksymalną wydajność świetlną w ThinkGrow

Aby osiągnąć maksymalną wydajność świetlną, odległość między lampą LED a szczytem rośliny powinna być utrzymywana w bliskiej i idealnej odległości. Kiedy lampy do uprawy są zawieszone zbyt wysoko nad roślinami, duża część energii świetlnej jest tracona, zanim dotrze do roślin. Idealny system podnoszenia światła umożliwia ściemnianie poziomów światła do niższego poziomu mocy, przy jednoczesnym zapewnieniu pożądanego PPFD i właściwego rozproszenia światła na roślinach. Możliwość łatwego podnoszenia i opuszczania opraw na żądaną wysokość zapewnia użytkownikowi wyższą ogólną wydajność świetlną.
Maksymalizacja wydajności świetlnej w dużym obiekcie uprawowym pozwoli z czasem zaoszczędzić ogromną ilość energii. Pomieszczenia do uprawy z zainstalowanym praktycznym systemem podnoszenia światła mogą z łatwością podnosić i opuszczać oprawy LED, aby osiągnąć i utrzymać tę idealną odległość przez cały cykl życia roślin.

Inteligentny pilot do podnoszenia (pilot nie wchodzi w skład wyciągarki LLT-1, do zakupu osobno)

Pilot zdalnego sterowania LRC-1 jest przeznaczony do użytku z inteligentnymi podnośnikami LLT-1. Jego funkcja plug & play umożliwia użytkownikom łatwą instalację i obsługę podnośników na odległość oraz programowanie maksymalnych i minimalnych limitów zasięgu. Prosta ręczna obsługa w górę i w dół jest realizowana za pomocą dwóch przycisków na LRC-1. LRC-1 można również połączyć ze sterownikiem TrolMaster Hydro-X Pro w celu uzyskania zaawansowanych funkcji, takich jak sterowanie grupą podnośników i nie tylko. Gdy LRC-1 jest sparowany z Hydro-X Pro, użytkownicy mogą wygodnie i płynnie sterować każdą pojedynczą grupą podnośników lub wszystkimi grupami razem za pomocą jednego głównego kontrolera. Każdy LRC-1 kontroluje grupę podnośników. Użytkownicy mogą zaprogramować ustawienie zakresu wysokości w każdej grupie oraz precyzyjnie podnosić i opuszczać wiele urządzeń w każdej grupie za naciśnięciem jednego przycisku.

ThinkGrow LLT-1 wyciągarka do lamp zawiera:

  • 1x urządzenie LLT-1 wyciągarka do lamp,
  • 1x kabel zasilający,
  • 1x ECS-7 kabel sygnałowy

Specyfikacja techniczna:

  • napięcie wejściowe: 100 - 240V, 50 / 60Hz,
  • moc: 100W,
  • zakres podnoszenia: 270cm
  • maksymalny udźwig: 60kg
  • środowiska pracy: temperatura 0-40° C, wilgotność = 90%
  • wymiary: 572mm x 265mm x 195mm (długość x szerokość x wysokość)
  • waga produktu 10,3kg

 

Opinie o produkcie (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium