Produkt dnia
Can-A-Wipes Chusteczki czyszczące
Can-A-Wipes Chusteczki czyszczące

59,00 zł

szt.

Xtreme Gardening WP Mykos - mikoryza w proszku

mykos WP xtreme gardening.jpeg
  • nowość
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 149,00 zł 149.00
ilość szt.
Zyskujesz 29 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 5
Producent: Xtreme Gardening
Kod produktu: B1D9-7178A_202_2

Opis

Xtreme Gardening WP Mykos - mikoryza w proszku

MYKOS® WP to sproszkowana forma mikoryzy do rozcieńczania z wodą.

Mikoryza MYKOS jest naturalnym i organicznym gatunkiem pożytecznych grzybów glebowych, które tworzą „podobną do gąbki” masę, która gromadzi i przechowuje składniki odżywcze i wodę, zwiększając ich przyswajanie. Ten pojedynczy gatunek arbuskularnych grzybów mikoryzowych zawiera tylko Intraradices Rhizophagus, formalnie znany jako Glomus Intraradices. MYKOS nie zawiera żadnych innych drobnoustrojów, takich jak trichoderma czy ektomikoryza.

Silne strony:
Mykos WP to pożyteczny drobnoustrój glebowy, który wzmacnia strukturę korzeni poprzez tworzenie symbiotycznej relacji z rośliną żywicielską. Działając jako przedłużenie korzeni, Mykos zwiększa zdolność rośliny do bardziej efektywnego pozyskiwania składników odżywczych i wody w zamian za węglowodany. Może również zwiększać plony i metabolity wtórne.

Zastosowania:
Dokładnie wymieszać z wodą i nałożyć wokół strefy korzeniowej roślin. Stosuj co tydzień w fazie wegetatywnej i wczesnego kwitnienia.

Zgodność:
MYKOS WP działa na wszystkich rodzajach podłoży uprawowych , hydroponice , aeroponice i innych, może być stosowany w połączeniu z nawozami syntetycznymi i naturalnymi. Doskonały do warzyw, owoców, ziół i kwiatów.

MYKOS to szybko rosnący, pożyteczny grzyb, który zwiększa pobieranie składników odżywczych i wody, tworząc symbiotyczny związek z korzeniami rośliny. MYKOS jest potrzebny do rozkładu, cyklu i zatrzymywania składników odżywczych, a także do zapewnienia pierwszej linii obrony przed stresami środowiskowymi, patogenami i chorobami. MYKOS będzie stymulował korzenie do rozrostu, a Twoje rośliny będą przedłużeniem korzeni i zapewnią lepszą wydajność i zrównoważony rozwój. Dzięki większemu i zdrowszemu systemowi korzeniowemu rośliny mają możliwość zwiększenia plonów i metabolitów wtórnych.
 
MYKOS działa szybko i tworzy silne korzenie w 95% pospolitych roślin. MYKOS to pojedynczy gatunek grzybów endomikoryzowych, Rhizophagus intraradices, eliminujący wszelkiego rodzaju konkurencję korzeniową.

Dlaczego tylko endomikoryza?
Ektomikoryza nie wpływa korzystnie na warzywa, owoce, kwiaty i zioła.
 
MYKOS pomaga nowym nasadzeniom zmniejszyć szok związany z przesadzaniem, stymulując wzrost nowych korzeni. MYKOS tworzy strzępki, które zwiększają masę korzeni, co skutkuje większą absorpcją składników odżywczych i wilgoci. Sieć grzybów może transportować składniki odżywcze na duże odległości i dostarczać je bezpośrednio do komórki korzenia. Rośliny dostarczają MYKOSowi energii w postaci węglowodanów, które powstają podczas fotosyntezy. Poszczególne rośliny mogą łączyć się z innymi roślinami poprzez tę mikoryzową sieć, dzieląc się składnikami odżywczymi, cukrami i wodą, a także przyciągając więcej drobnoustrojów glebowych.
 
MYKOS chroni Twoje rośliny przed suszą i stresem cieplnym. A także powstrzymywanie szkodliwych patogenów przed kontaktem z korzeniami. MYKOS może również poprawić strukturę gleby zarówno w glebie gliniastej, jak i piaszczystej. MYKOS pomaga również rozkładać związki organiczne i przekształcać je w pokarm roślinny dostępny dla roślin.

Dokładnie wymieszać z wodą i nanieść wokół strefy korzeniowej roślin (podlewać ręcznie lub dodawać do zbiornika). Utrzymuj zbiornik dobrze natleniony. Zużyć natychmiast po wymieszaniu.


Stosuj.


4L - 1 łyżka
19L - 3 łyżki
95L - 5 łyżek
190L - 8 łyżek
380L - 1 szklanka

Możesz też:

Wymieszać 4 łyżki MYKOS WP i AZOS® na 4L wody. Zanurz nagie korzenie w roztworze. Podlej roztworem ziemię.

Ekstremalne wyniki:
Stosuj w połączeniu z AZOS & Xtreme Tea Brews.

 

Opinie o produkcie (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium