Produkt dnia
Can-A-Wipes Chusteczki czyszczące
Can-A-Wipes Chusteczki czyszczące

59,00 zł

szt.

Mieszanki naturalnych surfaktantów, stymulatorów i mikroelementów to wysokiej jakości nawozy dolistne, pozwalające dostarczyć roślinie składniki odżywcze w sposób bezpośredni. W naszym sklepie internetowym sioubiz przygotowaliśmy nawozy do oprysku roślin topowych producentów. Są to między innymi produkty marek Aptus Nutrispray, BAC, Canna, Plagron, BioTabs, Eko Agra, Shogun, WOMA, Dutch Plant oraz Growth Technology. Zachęcamy do zapoznania się z całym prezentowanym asortymentem. Zapewniamy najlepszą jakość i fachowe doradztwo.

Nawozy do oprysku dolistnego w sklepie sioubiz

W sklepie internetowym sioubiz dbamy o jakość, bogactwo i różnorodność produktów. Nie inaczej jest w przypadku oprysków do roślin. W naszym sklepie skompletowaliśmy produkty najlepszych producentów, chętnie wybierane zarówno przez profesjonalnych hodowców, ekspertów, jak i stawiających pierwsze kroki miłośników ogrodnictwa. Preparaty przeznaczone do stosowania jako nawóz dolistny dostarczają roślinie niezbędnych mikroelementów. Co więcej, pozostawiają na liściach naturalną warstwę, która ma za zadanie nie tylko odżywiać roślinę, ale również ją chronić przed szkodnikami. Preparaty są szybkie w działaniu i bezpieczne. Na szczególną uwagę zasługują między innymi takie produkty jak spray do oplątwy Growth Technology, Humboldt Sticky oraz Xtreme Gardening CalCarb.

Stymulatory wzrostu i kwitnienia

Nawozy do oprysku dolistnego to część asortymentu oferowanego w ramach kategorii stymulatorów wzrostu i kwitnienia. Oprócz nich proponujemy także ukorzeniacze, enzymy oraz preparaty przeznaczone do zastosowania jedynie na konkretnym podłożu, np. w glebie. Prezentujemy także dodatki do podłoży takie jak nawozy regeneracyjne, pierwiastki jednośladowe oraz hormony. Stymulatory pozwolą przyspieszyć wzrost i poprawić wygląd hodowanych roślin i tym samym zwiększyć zadowolenie z uprawy. Masz wątpliwości, które opryski do roślin wybrać? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo!

Sioubiz — sklep miłośników ogrodnictwa

Faktem jest, że nasz bogaty asortyment spotyka się z coraz większym uznaniem wśród prawdziwych miłośników ogrodnictwa — zarówno tych zajmujących się hodowlą zarobkowo, jak i hobbystów. Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, dlatego dbamy o różnorodność produktów i ich korzystną cenę. Tym samym oprócz stymulatorów wzrostu i kwitnienia w naszej ofercie znajdziesz także growboxy, analogowe kontrolery atmosfery, oczyszczacze powietrza, wentylatory radialne i wiele więcej.

Do oprysku roślin

BAC Vitality Plus 250ml BAC Vitality Plus 250ml
Producent: BAC
Cena:

93,00 zł

szt.
zobacz więcej
Canna Farmer Start Plus 1L Canna Farmer Start Plus 1L
Producent: Eko Agra
Cena:

113,00 zł

zobacz więcej
Dutch Pro Leaf Green Dutch Pro Leaf Green
Producent: Dutch Pro
Cena:

54,00 zł

zobacz więcej
Hy-Pro Spray Mix Hy-Pro Spray Mix
Producent: Hy-Pro
Cena:

59,00 zł

zobacz więcej
No Mercy Kwas Giberelinowy No Mercy Kwas Giberelinowy
Producent: No Mercy
Cena:

108,00 zł

zobacz więcej
Plagron Vita Race Plagron Vita Race
Producent: Plagron
Cena:

41,00 zł

zobacz więcej
Plagron Vita Start Plagron Vita Start
Producent: Plagron
Cena:

55,00 zł

zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium