Produkt dnia

Enzymy do uprawy roślin dostępne w naszym sklepie internetowym sioubiz to składniki pozytywnie wpływające na rozwój systemów korzeniowych rośliny. Można je stosować w systemach glebowych, systemach fertygacji oraz systemach hydroponicznych. Zadbaliśmy o bogaty asortyment preparatów, które sprostają wymaganiom każdej hodowli. Zachęcamy zatem do zapoznania się z całym przygotowanym asortymentem. Zapewniamy najwyższą jakość i doskonałą skuteczność.

Preparaty, które pozytywnie wpływają na wzrost całych roślin

Enzymy pozwalają na zwiększony przyrost zdrowej masy korzeniowej oraz pozytywnie wpływają na wzrost mikroorganizmów symbiotycznych, a co za tym idzie — całych roślin. Część oferowanych enzymów dodatkowo wzmacnia odporność rośliny oraz wpływa na jej okres wzrostu i kwitnienia. Po enzymy sięga coraz liczniejsza grupa hodowców, zarówno profesjonalistów, jak i hobbystów. W naszym sklepie internetowym postawiliśmy na enzymy do uprawy roślin takich marek jak Bio Green, Advanced Hydroponics, Aptus, Atami, Hesi, Hype Company, Narcos oraz Shogun.

Przykładowe enzymy do uprawy roślin dostępne w sklepie sioubiz

Sioubiz to sklep, w którym stawiamy na różnorodność. Zależy nam na tym, aby każdy hodowca znalazł idealny produkt dla siebie. Wśród starannie wyselekcjonowanych przez nas produktów, na szczególną uwagę zasługuje Advanced Hydroponics Enzym+, czyli preparat wzbogacony mieszanką ziół, który warto stosować ze stymulatorem. Enzym poprawia i wzmacnia środowisko korzeniowe rośliny, poprawia wchłanianie składników odżywczych oraz zwiększa pobór tlenu. Jest przy tym w 100% biologiczny. Narcos Organic Narcozyme to wysoce skoncentrowana mieszanka, w skład której wchodzą enzymy celulazy, cukry roślinne i mikroorganizmy. Polecamy także bliżej przyjrzeć się takim preparatom jak Cannaboom Brutalzyme, Dutch Pro Multi Total oraz Plagron Pure Zyme.

Enzymy i pozostałe stymulatory wzrostu i kwitnienia

Enzymy do uprawy roślin to niejedyny asortyment oferowany w ramach stymulatorów wzrostu i kwitnienia. Do Twojej dyspozycji pozostawiamy także mikroorganizmy, ukorzeniacze, preparaty do oprysku roślin oraz stymulatory podzielone z uwagi na rodzaj podłoża, tj. stymulatory tylko do gleby, tylko do kokosu i tylko do hydroponiki. Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego rozwiązania? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Z chęcią pomożemy, podzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem. Zapraszamy!

Enzymy

Atami AtaZyme Atami AtaZyme
Producent: Atami
Cena:

68,00 zł

zobacz więcej
Bio Green Biozym Bio Green Biozym
Producent: Bio Green
Cena:

150,00 zł

zobacz więcej
Bio Nova BN-Zyme Bio Nova BN-Zyme
Producent: Bio Nova
Cena:

49,00 zł

zobacz więcej
Dutch Pro Multi Total Dutch Pro Multi Total
Producent: Dutch Pro
Cena:

50,00 zł

zobacz więcej
Hesi PowerZyme Hesi PowerZyme
Producent: Hesi
Cena:

39,00 zł

zobacz więcej
Metrop Enzymes Metrop Enzymes
Producent: Metrop
Cena:

52,00 zł

zobacz więcej
Plagron Pure Zyme Plagron Pure Zyme
Producent: Plagron
Cena:

28,00 zł

zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium