Opcje przeglądania
Rodzaj
Napięcie
Cena
  • od
    do
Promocja

Żarówki Neonowe

Oświetlenie neonowe polecane jest w szczególności osobom, które dążą do intensyfikacji wzrostu posiadanych roślin. Można wyróżnić zarówno żarówki na okres rozwoju, jak i samego kwitnienia. Warto również zwrócić uwagę na produkty Dual. Opisywane oświetlenie do uprawy roślin gwarantuje optymalną barwę oraz natężenie światła w szczególności dla szczepek, klonów lub roślin matecznych. Jest w pełni bezpieczne dla posiadanej plantacji. Oczywiście należy stosować się do zaleceń producenta. Jest to istotne podczas rozmieszczania lamp, które nie mogą być zbyt blisko roślin.

Oświetlenie neonowe jest wytrzymałe oraz energooszczędne. Nie trzeba więc martwić się o wysokie straty energii. Trzeba także wspomnieć o ponadprzeciętnej żywotności, która wynosi nawet kilkanaście tysięcy godzin. Proponowane żarówki neonowe pochodzą od sprawdzonych i zaufanych producentów. Wyróżniają ich nie tylko doskonałe parametry, ale również korzystna cena zakupu. Stanowią one połączenie zalet nowoczesnych oraz tradycyjnych form oświetlenia plantacji. Ich stosowanie jest wygodne i bezproblemowe.

Żarówki neonowe do uprawy roślin wyróżniają się ponadprzeciętną wydajnością oraz trwałością. Występują one w wielu różnych wariantach, co ułatwia znalezienie czegoś odpowiedniego dla siebie. Sprawdzają się doskonale podczas doświetlania roślin. Można je stosować zarówno w fazie wzrostu, jak i kwitnienia. Podczas podejmowania decyzji o zakupie należy jednak sprawdzić zalecenia producenta. W ofercie znajdują się również żarówki neonowe Dual. Posiadają one wiele zalet - są wydajne, wytrzymałe, a także bezpieczne dla roślin. Oferowane produkty pochodzą wyłącznie od najlepszych producentów. To właśnie dlatego wyróżniają się one świetnymi parametrami. Mogą być użytkowane nawet w najtrudniejszych warunkach. Zniosą delikatne wstrząsy, czy też oddziaływanie wilgoci. Proponowane żarówki neonowe gwarantują odpowiednią barwę świetlną, która stymuluje rośliny do efektywnego rozwoju. Nie zapominajmy, że to właśnie światło odpowiada za jakość hodowli. Jeśli będzie ono zbyt słabe, to rośliny nie uzyskają pożądanej formy. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium