Targi konopne Kanaba Fest 4-5 Września w Warszawie 0
Tarko konopne Kanaba Fest 4-5 Września w Warszawie

Według prognoz analityków w ciągu kilku lat wartość rynku konopnego w Polsce ma przekroczyć dwa miliardy złotych. Wszystko to za sprawą niezwykle szerokiego wachlarza zastosowań i wyjątkowych właściwości tej unikalnej rośliny. Konopie oprócz użytku rekreacyjnego, znajdują swoje zastosowanie przede wszystkim w medycynie, w produkcji kosmetyków, wyrobów spożywczych, czy tekstyliów, które uznawane są za jeden z najbardziej ekologicznych materiałów. Nie dziwi więc, że organizatorzy V edycji Kanaba Fest nie tylko zbierają w jednym miejscu najważniejszych producentów z branży, ale przede wszystkim edukują zabiegając tym samym o zmianę postrzegania konopi przez prawo i społeczeństwo.

czytaj całość »
Nawozy Advanced Nutrients 0
Nawozy Advanced Nutrients

Firma Advanced Nutrients ma wyjątkowo rozbudowaną ofertę produktów, co niektórych może satysfakcjonować, natomiast innych wręcz odstraszać. Jednakże, bazując na doświadczeniu użytkowników musimy przyznać, że są to jedne z najlepszych nawozów na rynku. Produkty kanadyjskiej marki są przeznaczone głównie dla profesjonalistów, lecz wiele z nich nadaje się również dla początkujących. Szczególnie warte uwagi są nawozy bazowe, które utrzymują poziom ph na odpowiednim poziomie.

czytaj całość »
Dlaczego cyrkulacja powietrza jest tak ważna? 0
Dlaczego cyrkulacja powietrza jest tak ważna?

Cyrkulacja powietrza to jeden z tych aspektów uprawy konopi, który łatwo nie zrozumieć lub nie poświęcić mu wystarczającej uwagi, zwłaszcza na początku, gdy nie jest się jeszcze zaznajomionym z uprawą i sprzętem. Utworzenie działającego pokoju do uprawy w pomieszczeniach jest pierwszym krokiem w kierunku uprawy niesamowitych konopi, a wentylacja jest kluczem do osiągnięcia tego celu. Omówmy, dlaczego pomieszczenia do uprawy w pomieszczeniach wymagają odpowiedniej wentylacji i jak skonfigurować system cyrkulacyjny, który zawsze zapewni Twoim roślinom wystarczającą ilość świeżego powietrza.

czytaj całość »
Ukorzeniacze do roślin 0
Ukorzeniacze do roślin

Posiadamy najlepsze na rynku ukorzeniacze do roślin, które stymulują i regulują wzrost masy korzeniowej. Dzięki większym i zdrowszym korzeniom można uzyskać zdecydowanie lepsze plony.

czytaj całość »
Zasilacz do HPS 0
Zasilacz do HPS

W naszej ofercie znajdują się zarówno zasilacze cyfrowe, półcyfrowe, jak i magnetyczne. Poniżej prezentujemy zalety i wady poszczególnych typów balastów.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl