Produkt dnia

Systemy aeroponiczne są przez wielu prywatnych hodowców uznawane za jedną z najlepszych form uprawy roślin. Wypierają z układu rozrostu roślin glebę, którą ma dość duży wpływ na nieco zmniejszoną efektywność upraw w stosunku do aeroponiki, w której to stawia się na rozpylanie składników odżywczych za pomocą mgły. To doskonałe rozwiązanie, łączące bardzo dużą oszczędność miejsca w stosunku do dużej wydajności, gdyż mgiełka dostarcza składniki odżywcze bezpośrednio do korzeni zwisających luźno w powietrzu. W naszym sklepie oferujemy różne systemy aeroponiczne – warto je przejrzeć i złożyć zamówienie już dziś!

Do czego służą systemy aeroponiczne?

System aeroponiczny można nazwać współczesną i nowoczesną odpowiedzią na rosnące oczekiwania hodowców. Wynika bowiem z chęci spełnienia ich oczekiwań.

Zasada działania całego systemu jest stosunkowo prosta i opiera się wyłącznie na kilku standardowych rozwiązaniach technologicznych, jednak niespotykanych w ramach wcześniejszych realizacji. Aeroponika to jedna, wielka i jasno określona korzyść dla wszystkich roślin. Przede wszystkim przyspiesza obsługę, znacznie zwiększa zbiory, a przy tym także nie generuje żadnych dodatkowych, nadmiarowych strat, wynikających z tego typu pracy.

Największą zaletą systemu aeroponicznego można jednak uznać głównie dużą oszczędność miejsca, przez co większość hodowców może na ograniczonej przestrzeni hodować znacznie więcej roślin przy zużyciu minimalnych środków i nawozów.

Kolejną zaletą zwracającą mnóstwo uwagi jest także oczywiście pominięcie gleby w procesie hodowli. Jej niezaprzeczalną wadą w udziale hodowli jest oczywiście ogromne ryzyko rozwoju chorób czy też możliwość ich niekorzystnego wpływu na całą uprawę.

Czym się kierować wybierając odpowiedni system aeroponiczny?

System aeroponiczny różni się pomiędzy sobą przede wszystkim rodzajem, kształtem i wielkością oraz wieloma parametrami technicznymi, przez co wybór tego jednego, odpowiedniego może rodzić niemałe problemy.

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się obecnie modele wertykalne, umożliwiające podniesienie obszaru upraw nawet dwukrotnie w stosunku do wielu pozostałych form wspomagania procesu upraw. Najlepszy system aeroponiczny jest w pełni modularny i można go z łatwością dostosować do oczekiwań oraz potrzeb większości osób i klientów.

Niektóre urządzenia, np. GHE Growstream, spryskują całe plony w trybie ciągłym za pomocą aż dwunastu obrotowych, wysoce wydajnych spryskiwaczy, dzięki którym zapewnienie roślinom idealnych warunków do zebrania wysokiego plonu jest bardzo proste. Co więcej, spryskiwacze dzięki podawaniu pożywnych składników bezpośrednio do korzeni, mają ogromny wpływ na rezultat końcowy – jakość upraw.

Systemy aeroponiczne dostępne w sioubiz – wysoka jakość w korzystnej cenie

W naszym sklepie każdy dostępny system aeroponiczny charakteryzuje się jakością znacznie wyższą niż u konkurencji. Wynika to przede wszystkim z faktu, że zwracamy baczną uwagę na każdy produkt oferowany w ramach sioubiz. Model Dutch Pot Hydro 1 jest zupełnie kompletny, utrzymuje optymalny poziom tlenu w komorze, ma zbiornik 90 l oraz mieści do nawet 60 różnorodnych roślin. Urządzenie może służyć także jako propagator oraz system docelowy – to duża zaleta wynikająca z jego uniwersalności.

Dlaczego systemy aeroponiczne warto zamawiać właśnie u nas?

W naszym sklepie nie uznajemy żadnych półśrodków i kompromisów. Chętnie pomożemy w każdej kwestii dotyczącej współpracy, odpowiemy na trudne pytania dotyczące materiałów, a także ułatwimy dokonanie prawidłowego wyboru spośród produktów dostępnych w naszej firmie. Z chęcią polecimy granulat – np. ceramiczny 8/16 mm lub 4.8 mm do wypełnienia koszyczków fi 50 mm, do niektórych wariantów dokładamy także komplety nawozów, w tym GHE hydro.

Co to oznacza? Pełen profesjonalizm. Jeśli chcesz wyeliminować pewne negatywne aspekty przekopywania roślin, uszkodzenia wskutek tej pracy ich systemu korzeniowego czy też w pewnym stopniu przyspieszyć cykl produkcyjny i zmniejszyć wydatki na kolejne urządzenia ukorzeniające, sięgnij po system aeroponiczny dostępny w naszym sklepie już dziś!

Systemy Aeroponiczne

Klienci szukali również: aeroponika sklep, systemy aeroponiczne, uprawy aeroponiczne

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium