Produkt dnia
Sunmaster Super Deluxe HPS
Sunmaster Super Deluxe HPS

110,00 zł

Systemy hydroponiczne

Flowtable Kompletny System do uprawy hydroponicznej Flowtable Kompletny System do uprawy hydroponicznej
Producent: Platinium
Cena:

1 155,00 zł

zobacz więcej
GHE system hydroponiczny Eco Grower Max GHE system hydroponiczny Eco Grower Max
Producent: GHE T.A.
Cena:

850,00 zł

zobacz więcej
System hydroponiczny Atlas System hydroponiczny Atlas
Producent: Plant !T
Cena:

575,00 zł

zobacz więcej

Systemy hydroponiczne dzięki bezawaryjności i wysokiej skuteczności doskonale nadają się do różnego rodzaju upraw. Co zyskujesz, wprowadzając je do swojej hodowli? Szybszy wzrost i kwitnienie, większe plony oraz bezpieczeństwo upraw, czyli brak insektów i chorób. Jeśli zależy Ci na maksymalizacji efektów uprawy, to system hydroponiczny będzie doskonałym wyborem. Zachęcamy do zapoznania się z przygotowanym asortymentem, w tym także z akcesoriami przeznaczonymi do hydroponiki. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do Twojej dyspozycji.

Hydroponika — co to jest?

Hydroponika cieszy się popularnością zarówno wśród profesjonalnych hodowców, jak i osób dopiero stawiających pierwsze kroki w tym obszarze. Systemy hydroponiczne do uprawy roślin zapewniają skrócony czas uprawy i cechują się wysoką skutecznością. Jest to metoda wykorzystująca w uprawie zbiorniki wodne. Rośliny są umieszczone bezpośrednio w roztworze, z których pobierają składniki odżywcze dokładnie w takiej ilości, jakiej potrzebują. Co więcej, skład pożywienia można dopasować do indywidualnych potrzeb rośliny, co wiąże się z lepszym i szybszym wzrostem. Istotna jest także minimalizacja szkód. Brak szkodników i chorób sprawia, że hodowcy są w pełni zadowoleni z uzyskanych rezultatów. Sprawdź szczegóły oferowanych systemów hydroponicznych.

Jakie systemy hydroponiczne są warte uwagi?

W naszym sklepie internetowym znajdziesz jedynie starannie wyselekcjonowany asortyment. Oznacza to, że niezależnie od tego, na który system hydroponiczny się zdecydujesz, będzie to bardzo dobry wybór. Wśród najpopularniejszych systemów w ostatnim czasie z pewnością wymienić można GHE system hydroponiczny Dutch Pot, który uznawany jest za jeden z najdoskonalszych systemów Hydro-Aeroponicznych, który może służyć jako propagator oraz system docelowy. GHE system hydroponiczny Eco Grower Max jest również często wybierany przez naszych klientów. Prosty i wydajny system wyposażony został w sześcioboczny zbiornik z ruchomymi pokrywami i koszami na doniczki 6” (Ø 15 cm).

Sioubiz — miejsce, w którym zamówisz profesjonalny system hydroponiczny

W naszym sklepie internetowym wybrany system hydroponiczny zamówisz bez wychodzenia z domu — szybko i wygodnie, w dowolnym czasie i miejscu. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak pracochłonna jest uprawa roślin. Zależy nam na tym, aby każdy hodowca mógł działać skutecznie. Wybrane przez Ciebie systemy hydroponiczne dostarczymy za pośrednictwem kuriera w najszybszym możliwym czasie. Swoje produkty wysyłamy także poza granice kraju. Zapoznaj się z całym asortymentem naszego sklepu, w tym z oświetleniem, namiotami uprawowymi, nawozami, podłożami, czy foliami do uprawy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium