Hydro uprawa marihuany należy do systemów bezglebowych. W wielu przypadkach zapewnia ona o wiele efektywniejszy wzrost. W naszej ofercie znajdują się urządzenia wiodących marek. Wyróżniają się one wysoką efektywnością, bezawaryjnością, a także korzystną ceną zakupu. Hodowla hydroponiczna marihuany może nieść za sobą o wiele lepsze rezultaty, niż tradycyjna metoda. Jest to doskonała opcja w przypadku, gdy posiadamy profesjonalny namiot do uprawy roślin.

Opisywany system dostarcza składniki odżywcze za pomocą wody. Znakomicie sprawdza się podczas hodowli w sztucznych warunkach. Ergonomiczna konstrukcja nie stanowi żadnego zagrożenia dla plantacji. Należy zaznaczyć, że składniki mineralne dostarczane w taki sposób są łatwo przyswajalne przez rośliny. Nie mają one problemów z ich wchłanianiem, co przekłada się na wzrost jakości plantacji. 

Systemy hydroponiczne

Flowtable Kompletny System do uprawy hydroponicznej Flowtable Kompletny System do uprawy hydroponicznej
Producent: Platinium
Cena: 1 155,00 zł
zobacz więcej
GHE system hydroponiczny Eco Grower Max GHE system hydroponiczny Eco Grower Max
Producent: GHE T.A.
Cena: 850,00 zł
zobacz więcej
System hydroponiczny Atlas System hydroponiczny Atlas
Producent: Plant !T
Cena: 575,00 zł
zobacz więcej

Klienci szukali również: hodowla hydroponiczna marihuany, hydro uprawa marihuany, hydroponiczne, hydroponiczny, system hydroponiczny, uprawa hydroponiczna marihuany, doniczka hydroponiczna, systemy hydroponiczne, hydroponiki

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium