Produkt dnia

Nawozy mineralne są powszechnie stosowane w uprawie roślin. Wzmacniają podłoże, wzbogacając je o niezbędne składniki odżywcze. Dzięki nim możliwe jest uzyskanie obfitych plonów. W naszym sklepie internetowym sioubiz oferujemy sztuczny nawóz mineralny na wzrost i na kwitnienie. Posiadamy w swojej ofercie różne nawozy takich marek jak Doutch Pro, Advanced Nutrients, Growth Technology, Canna oraz GHE T.A. Poszczególne modele różnią się składem, pojemnością oraz rekomendowaną dawką nawozową. Wszystkie szczegóły znajdują się na opakowaniu wybranego produktu. Zachęcamy do sprawdzenia wszystkich propozycji!

Nawozy mineralne — podział z uwagi na przeznaczenie

W naszym sklepie internetowym oferujemy różne sztuczne nawozy mineralne. Duża ich część to nawozy na wzrost roślin. Dzięki nim uzyskasz pożądane rezultaty, czyli obfite zbiory. Profesjonalni hodowcy na całym świecie doceniają nasze produkty. Choć poszczególne preparaty różnią się składem, to zawierają wszystkie mikro i makroskładniki odżywcze niezbędne do stymulowania wzrostu. Nawozy mineralne na kwitnienie to również popularne produkty. Wysokiej jakości, kompleksowe preparaty będą wspierać Twoje rośliny, tak aby mogły osiągnąć swój pełny potencjał. Sprawdź takie produkty jak Dutch Pro Soil Bloom A / B, Advanced Hydroponics 1-Grow, Atami Bcuzz Coco A / B, BAC Soil 1 Component Grow, GHE Flora Coco Bloom, Greenhouse Powder Feeding Grow, Vitalink CalMag oraz Hesi Hydro Grow.

Profesjonalne nawozy od topowych producentów

W sklepie internetowym sioubiz oferujemy różnorodny asortyment nawozów. Nawozy mineralne na kwitnienie i wzrost to nie wszystkie nasze propozycje. Do Twojej dyspozycji pozostawiamy między innymi zestawy nawozowe dla początkujących hodowców, a także nawozy organiczne, sypkie, dodatki do podłoży, stymulatory wzrostu i kwitnienia, pierwiastki jednośladowe oraz hormony. Produkty przeznaczone są dla różnych gatunków roślin na wszystkich etapach hodowli. Koniecznie sprawdź nasze ukorzeniacze, składniki bazowe, stymulatory, mikroelement oraz boostery kwitnienia. Oczekujesz pomocy w doborze odpowiedniego nawozu? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Z chęcią pomożemy!

Sioubiz — nawozy, podłoża, środki ochrony roślin i wiele więcej

Nawozy to ważny element każdej hodowli. Dzięki nim rośliny mogą wzrastać zdrowo i obficie. Myśląc jednak o profesjonalnej hodowli, warto rozważyć zakup innych niezbędnych preparatów i akcesoriów. Sioubiz to sklep internetowy, w którym kompleksowo zaopatrują się miłośnicy ogrodnictwa oraz profesjonalni hodowcy. Do Twojej dyspozycji pozostawiamy między innymi oświetlenie dla roślin, w tym oświetlenie LED, układy zasilające, żarówki HPS, MH, CFL oraz CMH, odbłyśniki, żarówki neonowe oraz zestawy oświetleniowe, środki ochrony roślin na zwalczanie grzybów oraz owadów, odstraszające gryzonie, w tym również krety, folie do upraw, growboxy, gotowe zestawy do uprawy roślin, nasiona, systemy nawadniające i inne akcesoria do uprawy. Sprawdź cały nasz asortyment!

Nawozy mineralne

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium