Opcje przeglądania

Pionowe uprawy cieszą się popularnością wśród osób uprawiających roślinność przydomową. Ogrody wertykalne zyskały popularność ze względu na interesującą formę uprawy roślin, jak również właściwości instalacji sprzyjające wzrostowi upraw. Systemy wertykalne do uprawy roślin posiadają zalety: charakteryzuje je oszczędność miejsca oraz niski koszt. Lekka formuła konstrukcji umożliwia uprawę roślina na wiele sposobów, także bez użycia ziemi. Rośliny wyrastają na zróżnicowanym podłożu: wełna mineralna, filc, żwir, keramzyt i wiele innych. 

Uprawa wertykalna odbywa się na zasadzie umieszczenia nasion lub sadzonek w kieszonkach lub specjalnych półkach. System pionowy umożliwia zwiększenie obszaru upraw w przeciwieństwie do systemu horyzontalnego i jest wyposażony w inteligentny system rozprowadzania wody oraz substancji odżywczych.

Oferujemy systemy wertykalne do uprawy roślinności zarówno w ogrodzie przydomowym, jak również dla osób mieszkających w niewielkich mieszkaniach, które marzą o posiadaniu własnego poletka. 

Systemy wertykalne

Klienci szukali również: uprawa wertykalna

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium