Przeceny tygodnia
Airontek Ozonator 7W max 30m3 50mg/h
Airontek Ozonator 7W max 30m3 50mg/h
136,00 zł
szt.
Top 10 sprzedaży
Opcje przeglądania
Promocja

Nasze wentylatory kanałowe, jak i wentylatory osiowe są stworzone z najlepszej jakości materiałów. Warto jest rozejrzeć się z najlepszymi produktami dla siebie. Są one niezwykle wydajne i posiadają one regulację wentylacji, także jak widać, można samodzielnie decydować o sile wiatru.

Wentylatory kanałowe z regulacją obrotów są zalecane dla takich miejsc jak szkoły, przedszkola, szpitale, jak i między innymi do sal konferencyjnych. Jest to związane z małym hałasem, jaki tworzą nasze wentylatory. Ponadto warto jest korzystać z tego typu rozwiązań, ponieważ są one skierowane tak naprawdę do każdego pomieszczenia o niemalże każdej wielkości. W pomieszczeniach  growboxach uprawowych możemy kontrolować  temperaturę dzięki wbudowanej regulacji obrotów i temperatury wentylatora.

Ceny naszych produktów są niezwykle przystępne. Obudowy naszych wentylatorów kanałowych oraz wentylatorów osiowych są stworzone z najlepszej jakości materiałów, dlatego raz zakupione będą nam służyć przez wiele, wiele lat. Mają one także wbudowane łożyska kulkowe, które mają wbudowane zabezpieczenie chroniące nasze produkty przed przeciążeniem. Każde opakowanie posiada instrukcję obsługi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl