Biobizz zestaw nawozów outdoor trypack - dawkowanie 0
Biobizz zestaw nawozów Trypack Outdoor dawkowanie

Biobizz  zestaw nawozów outdoor trypack- dawkowanie

Zestaw Trypack jest całkowicie naturalnym, ekologicznym i organicznym produktem. Pojemność każdego z preparatów to 250ml.

W skład kompletu wchodzą:

1. Bio Bloom - Zawierający niewielkie ilości azotu oraz potas i fosfor. Jest to bazowy nawóz, dzięki któremu faza kwitnienia przebiega odpowiednio, a kwiaty puchną. Preparat zawiera enzymy i aminokwasy, które także wymiernie działają na produkcję kwiatów. NPK 2-7-4

Dawkowanie: 2-5ml na 1 litr wody (im większy kwiat tym wyższa dawka)

2. Fish Mix - Wpływa na rozwój flory bakteryjnej w podłożu, co wpływa na szybki wzrost roślin. Jest to zawiesina organiczna z Morza Północnego zmieszana z ekstraktem z duńskich buraków cukrowych. Fish Mix wspomaga wzrost żywych organizmów w glebie, jak i w kokosie.

Dawkowanie: 2-5ml na 1 litr wody (podlewanie), 1-2ml na 1 litr wody (oprysk)

3. Top Max - Stymulator kwitnienia, który dynamizuje rozmiar i wielkość kwiatów. Ułatwia roślinom pobieranie składników odżywczych, a także poprawia smak i aromat owoców. Zawiera kwasy humusowe i fulwowe. Kompleksowo wspomaga zdrowy rozwój kwiatów.

Dawkowanie: 2-5ml na 1 litr wody

Warto wspomnieć o tym, że produkty BioBizz posiadają ekologiczne certyfikaty OMRI, Skal i EKO. Każdy preparat można stosować jako dodatek do podłoża, a także jako spray do opryskiwania.

W ofercie posiadamy także zestawy Trypack marki BioBizz w wariantach Indoor, Hydro i Stimulant. Zapraszamy!

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium