Dlaczego warto stosować doniczki powietrzne airpot ? 0

Dziś chcielibyśmy przybliżyć Wam zalety doniczek powietrznych. Takowe rozwiązanie może znacznie wpłynąć na masę korzeniową, a co za tym idzie może również powodować wzrost witalności roślin.

Doniczki powietrzne posiadają profilowane ścianki, które pozwalają na napowietrzenie i kilka razy większy rozrost masy korzeniowej. W tradycyjnych doniczkach ściany są płaskie, a zatem odpierają rozchodzące korzenie i uruchamiają proces, w którym to korzenie wydłużają się nie zwiększając ogólnej masy korzeniowej. Dzięki doniczkom powietrznym podłoże o wiele lepiej przyjmuje mikro i makroelementy z pożywki, co wpływa na ilość i jakość kwiatów.

Według testów stosowanie doniczek powietrznych w miejsce tradycyjnych generuje do 15% lepsze wyniki, jeśli chodzi o plon. W naszej ofercie posiadamy doniczki Airpot, oraz Air Pot do wysiewu, które należy samodzielnie złożyć. Są to najlepsze dostępne produkty tego typu. Dla oszczędnych proponujemy natomiast doniczki powietrzne Herkules, które nie wymagają montażu. Są one odrobinę mniej wydajne, lecz także o wiele tańsze.

Reasumując, warto zaopatrzyć się w doniczki powietrzne, gdyż może to znacząco wpłynąć na ilość oraz jakość zbioru. Polecamy zarówno Airpot jak i Herkules!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium