Easy Box Canna zestawy nawozowe dla początkujących 0
Easy Box Canna zestawy nawozowe dla początkujących

 

Oferta zestawów Easy Box skierowana jest do początkujących. W niedrogim zestawie znajdziecie Państwo dwa nawozy bazowe marki Canna, czyli nawóz na wzrost (vega) oraz przeznaczony na okres kwitnienia (flores). Producent prezentuje wersję organiczną z linii BioCanna lub mineralną z linii Canna Terra. W środku zestawu znajduje się również instrukcja dawkowania nawozów.

Zestaw mineralny Easy Box

Zestaw startowy Canna Terra Easybox może zapewnić najlepsze wyniki do uprawy w glebie. Można go stosować bezpośrednio do podlewania roślin w ziemi lub doniczkach (wewnątrz / na zewnątrz). Idealny do uprawy w dowolnych substratach glebowych. Moc buforowania sprawia, że gleba jest idealna dla rozwoju roślin.

Zestaw organiczny Easy Box

BioCanna  to organiczna linia CANNA. BioCanna zawiera organiczne składniki odżywcze i jest specjalnie przeznaczona do uprawy w mieszankach doniczkowych. W przeciwieństwie do mineralnego odżywiania roślin, te naturalne elementy utrzymują równowagę biologiczną mikroflory. Składniki odżywcze BioCanna pochodzą od innych roślin.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium