Elektryczna siatka do suszenia z filtrem i wentylatorem HerbDryer 0
HerbDryer Elektryczna siatka do suszenia z filtrem i wentylatorem

Unikalna konstrukcja HerbDryer sprawia, że zioła są idealnie wysuszone już po 7 dniach! Inteligentna wentylacja przez filtr doskonale zapobiega powstawaniu pleśni oraz wydzielaniu się niepożądanych zapachów.


Suszarka HerbDryer posiada unikalny system cyrkulacji powietrza, który przeszedł szeroko zakrojone testy, aby zapewnić stały przepływ powietrza dla wysokiej jakości i równomiernego suszenia.


Pleśń rozprzestrzenia się, gdy wilgoć wydobywa się z ziół, a rośliny są umieszczone w zamkniętym i niewentylowanym miejscu. HerbDryer ogranicza rozprzestrzenianie się pleśni, dzięki wytwarzaniu stałego przepływu czystego i przefiltrowanego powietrza.


Nasz system filtrowania zapachów zapobiega wydzielaniu się niepożądanych zapachów z roślin i ziół oraz może ograniczyć rozprzestrzenianie się alergenów w procesie suszenia.


Suszarka do ziół jest składana i łatwa do przechowywania. Jej kompaktowa konstrukcja sprawia, że idealnie nadaje się do małych przestrzeni, takich jak małe mieszkanie, a nawet szafa.


Innowacyjna konstrukcja HerbDryer pozwala każdemu szybko ustawić własną suszarkę do ziół w domu. Suszarka do ziół jest składana, co ułatwia przechowywanie i można ją łatwo otworzyć i zawiesić w dowolnym miejscu w domu.

Doskonałe rozwiązanie dla plantatorów uprawiających swoje zioła w budynkach wielorodzinnych, mieszkających w dużych skupiskach ludzkich.


Filtr węglowy


Wymienny filtr węglowy, który pochłania każdy zapach. Dostępny w naszej ofercie - Filtr węglowy do suszarki Herbdryer.


Siatki dostępne w dwóch wariantach: o średnicy 30cm (4 piętra) lub o średnicy 60cm (5 pięter). Zapraszamy do naszego sklepu po ten rewelacyjny produkt!


Poniżej film instruujący jak należy zastosować suszarki HerbDryer:

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium