Lampa led Grow The Jungle nowa jakość światła 0
Lampa led Grow The Jungle nowa jakość światła

 Lampa led Grow The Jungle The Jackson Lite nowa jakość światła

 Wyobraź sobie, że możesz przenieść swoją ogrodniczą pasję na zupełnie inny poziom. Na poziom, który jeszcze kilka lat temu nie śnił się nawet najbardziej wytrawnym growerom. 

Poziom ten możesz osiągnąć dzięki odpowiedniemu naświetleniu swoich upraw. Co oczywiście nie jest dla nikogo niespodzianką. Twoje rośliny pragną i potrzebują wręcz, odpowiedniego naświetlania w ciągu doby. Bez zapewnienie im optymalnych warunków świetlnych, możesz zapomnieć o soczystych zbiorach.

Dlatego dziś przedstawiamy Ci perełkę wśród lamp odpowiednich do upraw pod dachem.

Grow The Jungle The Jackson Lite, lampa o pełnym spektrum światła.

Grow The Jungle The Jackson Lite, bo to właśnie o niej mowa, to lampa kwantowa, która charakteryzuje się pełnym spektrum barw, które odpowiednie są zarówno do okresu wegetatywnego, jak i kwitnienia Twoich roślin. 

Światła LED dostępne są o różnych mocach, w zależności od Twoich potrzeb. Wybierać więc możesz między 100w, 150w oraz 250w. Lampy te produkują bardzo mało ciepła, każda z tych mocy jest niezwykle energooszczędna, co pozwoli Ci generować niższe rachunki za prąd. 

Ponadto lampy Grow The Jungle The Jackson Lite oparte są o technologię płyt kwantowych z diodami LED od firmy Samsung. Gwarantuje to więc długą żywotność, bo aż 60 000 godzin! 

Lampa Grow The Jungle The Jackson Lite to inwestycja, która dzięki swojej wydajności, trwałości, energooszczędności, a także dzięki wpływowi na obfite plony, zwróci się relatywnie szybko. Pełne spektrum barw dostarczy bowiem Twoim roślinom dokładnie takiego światła, jakiego potrzebują aby odwdzięczyć Ci się zdrowymi i obfitymi kwiatami, bogatymi w terapeutyczne, aromatyczne terpeny. Nie pożałujesz. 

Lampa Grow The Jungle The Jackson Lite wykonana jest z najwyższej klasy komponentów, tutaj nawet osłonki na kable robią wrażenie. 

  • Solidność
  • Trwałość
  • Wydajność

To wszystko otrzymasz dzięki lampie Grow The Jungle The Jackson Lite, którą możesz nabyć w naszym sklepie. Kliknij tutaj, aby zapoznać się ze szczegółową specyfikacją  Lampa led Grow The Jungle

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium