Lampy LED Spectrolight. Dlaczego to najlepsze panele na rynku ? 0
Lampy LED firmy Spectrolight? Dlaczego to najlepsze panele LED?

Obecnie dostępne są trzy rodzaje paneli LED firmy Spectrolight: 100W, 400W oraz 800W. Przyjęło się, że zużywająca dla przykładu 100W lampa LED to zamiennik dla HPS 200-250W. Taki sam stosunek figuruje przy mocniejszych lampach.

Spectrolight Starter 100W to skierowana do mniejszych upraw ekonomiczna konstrukcja. Posiada jedną soczewkę o szerokim kącie 120'. Jej promieniowanie przewyższa parametrami i efektami klasyczne lampy HPS 250W. Pełne widmo oparte na diodzie COB DualBand z najnowszej dostępnej generacji. Za układ odpowiada Szwajcarski wentylator z 5 letnią gwarancją. Warto dodać, że owe panele zostały przetestowane przez największe Instytuty Hodowli Roślin w Polsce i pozytywnie przeszły testy przemysłowe w szklarniach. Ponadto produkt nie potrzebuje zewnętrznego zasilacza, gdyż znajduje się on na/w panelu.

Spectrolight Blaster 400W to panel składający się z 4 soczewek 120'. Lampa posiada przełącznik regulacji mocy na 60% lub 100%, co jest przydatne dla plantatorów. Lampa przewyższa możliwości standardowego HPS 600W, według producenta pracuje jak 750W HPS. Zaleca się stosować do powierzchni uprawowej 120x120cm lub 150x150cm. Lampa posiada także przełącznik na kwitnienie, który generuje więcej czerwonej barwy.

Spectrolight Xplosion 800W to flagowy produkt marki. To połączenie siły i technologii. Układ optyczny gwarantuje niespotykaną równomierność rozsyłu światła. Ultra cichy układ chłodzenia. Podobnie jak wersja Blaster, ta także posiada przełącznik regulacji mocy na 60% lub 100%, a także "red boost", czyli dodatkową barwę czerwoną na fazę kwitnienia. Lampa działa jak HPS o poziomie poboru mocy 1500W! Sześć soczewek umieszczonych na panelu zapewnia idealne naświetlenie powierzchni 200x200cm.

Lampy marki Spectrolight są przez nas polecane, gdyż w praktyce faktycznie są rewelacyjne! Dziesiątki zadowolonych klientów zarówno, którzy rekomendują panele do mniejszych, jak i większych upraw. Bardzo ważne, że producent gwarantuje serwis i pełną gwarancję na okres 5 lat od zakupu. Panele bardzo rzadko odsyłane są do serwisu, gdyż producent zadbał o niezawodność komponentów. Jednakże, lampy, które odsyłaliśmy wracały w pełni sprawne w bardzo szybkim tempie. "Sprawdź nas, a już nigdy nie użyjesz lamp HPS" to motto jest wyjątkowo trafne. Zapraszamy do naszego sklepu, w którym znajdziecie pełną ofertę paneli Spectrolight, jak i akcesoria wymienne.

Spectrolight w naszym sklepie

 

Klienci szukali również: jak zrobić panel led, lampa led growbox, lampy led do hodowli, lampy led do uprawy, lampy led do uprawy roślin, panel led growbox, panele led do uprawy, lampy do uprawy roślin, panel led uprawa, panel led do uprawy, lampy led growbox, reflektor hps, panel led do uprawy roślin, led hps, lampy do hodowli roślin, jakie lampy do growboxa

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium