Nawóz Blossom Builder dawkowanie i opis działania 0
Nawóz Blossom Builder dawkowanie i opis działania

 

 

Nawóz Blossom Builder dawkowanie i opis działania

Podczas kwitnienia istnieje zwiększone zapotrzebowanie roślin na fosfor i potas. Nawóz ulepsza strukturę kwiatów i tworzy silne, zdrowe, piękne i pachnące topy. Dzięki unikalnemu stosunkowi P:K wynoszącym 18% i 23% preparat spełnia praktycznie wszystkie potrzeby kwitnących roślin.

Warto dodać, że nawóz można stosować zarówno w glebie, kokosie, jak i w hydroponice. Blossom Builder jest wyjątkowo skoncentrowany, gdyż 50ml można przygotować 100 litrów gotowego roztworu.

Dawkowanie to jedynie 0,25-0,5ml / 1 litr. Nie należy przekraczać zalecanej dawki. Ponadto według specjalistów z Atami, należy odstawić na ostatnie 2 tygodnie kwitnienia Bloombastic (bądź inny stosowany booster) i zastąpić go Blossom Builderem. Pozwala to zaoszczędzić, gdyż cena preparatu jest o wiele niższa niż cena przeciętnego boostera.

Natomiast do stosowania na zewnątrz (outdoor) zaleca się stosowanie Blossom Buildera w formie tabletek musujących. Łatwo rozpuszczające się w wodze tabletki generują pożądany efekt wybuchu produkcji kwiatów, które stają się większe i bardziej zwarte. Oczywiście podobnie jak przy formie płynnej, tabletki poprawiają znacząco zapach i smak owoców.

Na 100 litrów wody należy rozpuścić 1-2 tabletki musujące. Dostępne one są w sprzedaży zarówno na sztuki, jak i w opakowaniach po 16 tabletek. Blossom Builder od Atami naprawdę działa i jest coraz częściej stosowany zarówno w uprawach typu indoor, jak i outdoor.

Zapraszamy po preparat Blossom Builder dostępny w naszym sklepie!

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium