Nawozy Canna Farmer profesjonalne nawozy polskiej produkcji 0
Nawozy Canna Farmer profesjonalne nawozy polskiej produkcji

Nawozy Canna Farmer

Canna Farmer Terra Grow jest przeznaczony na fazę wzrostu roślin. Jest to podstawowy nawóz biomineralny zapewniający roślinie wszelkie potrzebne składniki mineralne, dzięki którym zapewnimy zdrowie, siłe i wigor.

Canna Farmer Terra Bloom zapewnia roślinom optymalną ilość składników odżywczych, wspomaga i stymuluje kwitnienie roślin. Efektem jest zrównoważony rozwój i piękne kwitnienie.

Canna Farmer Alga Grow to organiczny nawóz do stosowania w fazie wzrostu rośliny. Jest to podstawowy nawóz biologiczny, który stworzono na potrzeby uprawy w glebie. Ten nawóz na bazie alg morskich zapewnia zdrowy i równomierny wzrost oraz równomierny wzrost korzeni.

Canna Farmer Alga Bloom jest w 100% nawozem organicznym, stymuluje produkcję chlorofilu. Zapewnia ochronę przed wysokim stężeniem soli i pleśni. Wspomaga kwitnienie roślin.

Canna Farmer Roots Plus to stymulator wzrostu korzeni przeznaczony do sadzonek i przesadzania roślin do wszystkich rodzajów upraw. Wspaniały preparat roślinny pobudzający rozwój korzeni, a także łagodzący stres powstały przy klonowaniu i przesadzaniu roślin. Stymuluje dalszy rozwój korzeni i zwiększa odporność roślin na nowe warunki oraz choroby.

Mączka wulkaniczna to zmikronizowane skały pochodzenia wulkanicznego w formie pylistej od 0,020 mikronów do 0,085 części mikronowych. Naturalny i wolno uwalniający pierwiastki nawóz, który stymuluje aktywność mikrobiologiczną niezbędną dla zdrowia i witalności roślin. Kompozycja makro i mikro minerałów stworzona specjalnie dla upraw roślin wpływa znacząco na wzrost silnych i zdrowych roślin dających wyjątkowe plony. Minerały wulkaniczne są wyjątkowym rodzajem środka poprawiającego właściwości gleby.

Canna Farmer oferuje także nawozy bazowe do podłoża kokosowego oraz do hydroponiki. Ponadto polecamy preparaty do kontroli poziomu ph.

Zapraszamy do naszego sklepu po produkty marki Canna Farmer. Można się z nami skontaktować poprzez mail, telefon lub na czacie dostępnym na naszej stronie w dni powszednie w godzinach 9:00-16:00.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium