Nawozy Grotek - profesjonalne preparaty do roślin 0
Nawozy Grotek - profesjonalne preparaty do roślin

Nawozy Grotek - profesjonalne preparaty do roślin

Wprowadziliśmy do naszej oferty nawozy marki Grotek, gdyż cechują je znakomite recenzje od doświadczonych growerów. Poniżej pokrótce opisujemy poszczególne produkty, które możecie Państwo nabyć w naszym sklepie.

Growth Booster - mocno skoncentrowany, w pełni rozpuszczalny, bogaty w azot i fosfor nawóz do intensywnego wzrostu wegetatywnego. Uzupełnienie istniejącego programu na rzecz płodności o Growth Booster zapewnia silny plon z lepszym rozwojem liści, kwiatów i korzeni. Należy rozpocząć stosowanie, gdy uprawa przechodzi z sadzonki w fazę wzrostu wegetatywnego.

Dawkowanie:
Wymieszaj 1 g na 10 l wody. 300g daje aż 3000L roztworu.

Blossom Blaster - to idealny nawóz na fazę podczas, której roślina zaczyna proces kwitnienia. Skoncentrowany fosfor i potas (PK). Formuła może być stosowana od wczesnego rozwoju roślin, aż do kwitnienia i pękania pąków, aby wspierać obfite kwitnienie. Należy stosować przed pęknięciem pąków, aby poprawić zawiązywanie się kwiatów.

Dawkowanie:
Wymieszaj 1g na 10L wody. 500g daje aż 5000L roztworu.

Monster Bloom - jest światowym standardem branżowym i nie bez powodu najlepiej sprzedającym się wzmacniaczem kwitnienia. Pełen niezbędnych składników odżywczych, których pragną wszystkie rośliny, dążąc do maksymalizacji plonów. Należy rozpocząć aplikację, gdy tworzą się pierwsze pąki i kontynuować przy każdym zastosowaniu nawozu podczas cyklu kwitnienia. Przerwać stosowanie na 1–2 tygodnie przed zbiorami roślin.

Dawkowanie:
Wymieszaj 1 łyżeczkę na 19 litrów wody (6 g / 19 l). Używaj przy każdym nawożeniu. 500g daje aż 5000L roztworu.

Zapraszamy po nawozy Grotek do naszego sklepu. W ofercie posiadamy także stymulatory kwitnienia Heavy Bud i Bud Fuel, które również zbierają znakomite oceny. Chętnie doradzimy, jesteśmy dostępni na czacie w dni powszednie w godzinach 9:00-16:00.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium