Nawozy Hesi - stosowanie i dawkowanie 0
Nawozy Hesi - stosowanie i dawkowanie

Poniżej przedstawiamy wybrane produkty marki Hesi, które naszym zdaniem należy wyróżnić.

Root Complex - to stymulator wzrostu korzeni nadający się do każdego rodzaju uprawy (gleba, kokos, hydroponika). 1 litr wystarcza na przygotowanie 200 litrów pożywki dla roślin. Producent zaleca stosowanie go wraz z preparatem Super Vit oraz nawozami bazowymi NPK. Dawkowanie zalecane to 50 ml na 10 litrów wody. Do roślin matek należy stosować połowę dawki.

Powerzyme - to wyciąg z celulazy z grzyba włoskowatego (tzw. Ascomycete, lub też ascomycota), który rozkłada celulozę martwych roślin w dającą się odzyskać dekstrozę. Ta dekstroza służy jako pożywienie dla korzeni i dla flory glebowej. Ogranicza odpady celulozy w podłożu, poprawia biologiczną równowagę, zapewnia optymalnę dotlenienie korzeni. Zaleca się stosowanie 2 ml na 1 litr roztworu odżywczego.

Boost - kompletny nawóz organiczny do intensyfikacji rozrostu kwiatów. Mieszanka enzymów owocowych, cukrów roślinnych i ekstraktów owocowych. Jest to jeden z najbardziej ekonomicznych boosterów na rynku. Zaleca się dawkowanie 2ml na 1litr wody.

Super Vit - to wysoce skoncentrowany stymulator roślin składający się z 15 roślinnych witamin i 10 aminokwasów. Według nas są to najlepsze i najbardziej skoncentrowane witaminy na rynku. Polecamy ten preparat. 10 ml wystarcza na minimum 650 litrów wody.

TNT Complex - stymulator wzrostu, który należy stosować podczas fazy wegetatywnej. Nawóz jest wzbogacony o składniki witalne, które dają roślinie więcej energii i pozwalają utrzymać zdrową glebę. Dawkowanie to 50ml na 10 litrów wody. Do roślin matecznych zalecana jest połowa dawki.

Ponadto w naszym sklepie dostępne są gotowe zestawy nawozowe Hesi wraz z tabelą odżywczą i wszelkimi instrukcjami stosowania. Zapraszamy po takowe zestawy do gleby, kokosa lub hydroponiki.

Chętnie doradzimy odnośnie doboru nawozów. Jesteśmy dostępni na naszym czacie w dni powszednie w godzinach 9:30-16:30. Poza tymi godzinami prosimy o wysyłanie maili na adres sklep@sioubiz.pl.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium