Odbłyśniki do lamp / żarówek hps 0
Odbłyśniki do lamp / żarówek hps

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów odbłyśników, lecz różnią się one od siebie ceną, wyglądem i zastosowaniem. Jak wybrać odpowiedni produkt? Podpowiadamy w poniższym wpisie:

Odbłyśniki paraboliczne - wykorzystują one maksymalną świetlną moc lampy, dzięki pionowej koncepcji zamontowania lampy. Zapewnia jednocześnie maksymalnie równomiernie rozbicie światła. Wszelkie światło wyprodukowane przez lampę odbija się przez części odbłyskowe. Podczas pionowego przymocowania lampy wyładowczej, zanika zjawisko, w którym to żarówka sama sobie zasłania światło. Polecamy paraboliczne odbłyśniki marki CIS dostępne w naszym sklepie.

Odbłyśniki chłodzące typu Cool Tube - dzięki nim możemy znacznie obniżyć temperaturę w growboxie, co często bywa problemem. W szczególności jeśli chodzi o małe powierzchnie uprawowe. Odbłyśniki wyposażone są w specjalne otwory, gdzie należy podłączyć rurę aluminiową wtłaczającą chłodne powietrze. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania temperatura wytwarzana przez żarówkę obniża się. Należy pamiętać, aby ze względu na wysoką temperaturę wentylator wtłaczający powietrze podłączać w bezpiecznej odległości od oprawy. Polecamy Cool Tube marki Prima Klima, jak i miniaturowe oprawy chłodzące marki CIS.

Odbłyśniki skrzydłowe - to podstawowe oprawy, które odbijają światło żarówki zamontowanej poziomo do gniazda. W naszej ofercie znajduje się wiele odbłyśników tego typu, a w szczególności polecamy oprawy klasy Adjust-A-Wings, które dostępne są w różnych rozmiarach i parametrach. Model Enforcer to reflektor klasy premium, który jest jednym z najpopularniejszych na rynku i odbija światło w 86%. Regulacja skrzydeł pozwala na symulację pór roku. Polecamy wszystkie zaprojektowane i opatentowane w Australii oprawy marki WING. Pełna oferta w naszym sklepie.

Odbłyśniki w wersji ekonomicznej - to najczęściej zwykłe blaszane i niewielkie oprawy z gniazdem ceramicznym. Jest to dobry wybór dla początkujących, sprawdza się w niewielkich pomieszczeniach uprawowych. W naszej ofercie posiadamy odbłyśniki na każdą kieszeń, a zatem zapraszamy do zapoznania się z oprawami Pearl Pro marki High Pro.

Chętnie dobierzemy w doborze odpowiedniego reflektora. Jesteśmy dostępni telefonicznie, mailowo, a także na naszym czacie w dni powszednie w godzinach 9:30-16:30. Zapraszamy!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium