Phytolite panele LED NX2 0
Phytolite panele LED NX2

Nowa generacja paneli ledowych od firmy Phytolite. Przewymiarowana rama (z hartowanej stali) umożliwia wydajną cyrkulację powietrza, wytwarzaną przez fabrycznie zamontowane wentylatory o dużych wymiarach. Produkt zapewnia także optymalizację rozpraszania ciepła.

Panel NX2 nie posiada przełączników na grow i bloom, gdyż jego barwa to hybryda światła niebieskiego (na wzrost) oraz czerwonego (na kwitnienie), która zapewnia roślinom odpowiednie oświetlenie przez cały okres dojrzewania.

Warto dodać, że oprawy PhytoLED posiadają unikalny czujnik kontrolujący stabilność pracy oprawy i w przypadku zagrożeń zewnętrznych typu przepięcie czy zwarcie natychmiast odłączają oprawę zapobiegając uszkodzeniu diod.

Warto też dodać, że urządzenie posiada inteligentny system zasilania. Jeśli jeden z modułów wyłączy się, pozostałe nie otrzymują dodatkowego prądu, a system kontynuuje pracę. Użytkownik może wymontować niedziałający moduł i przesłać go do autoryzowanego centrum pomocy technicznej, który znajduje się w Polsce, bez potrzeby przerywania cyklu.

Wyjątkowo cicha praca i komponenty najwyższej jakości. W ofercie dostępne panele LED w trzech wariantach: 192W, 288W i 384W. Zapraszamy do naszego sklepu oraz na czat na naszej stronie (dostępny w dni powszednie w godzinach 9:30-16:30).

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium