Podłoża uprawowe - odpowiedni wybór 0
Podłoża uprawowe - odpowiedni wybór

Podłoża uprawowe - odpowiedni wybór

Najpopularniejszym medium jest ziemia. W naszym sklepie posiadamy jedynie najwyższej jakości podłoża glebowe produkowane głównie w Holandii. Polecamy przede wszystkim Light Mix Plagron, Terra Professional Canna czy Light Mix BioBizz. Powyższe produkty to odpowiednio nawożone podłoża. Posiadamy także ziemię nafaszerowaną odżywkami i pożytecznymi składnikami w większym stopniu, jak chociażby Terra Professional Plus.

Podłoża kokosowe pozwalają zwiększyć plon, lecz warto pamiętać, że takowie rozwiązanie potrzebują częstszego podlewania. Do tego rodzaju medium należy stosować nawożenie nieprzerwanie. Polecamy podłoża kokosowe bogate w perlit, jak Atami High Porosity Cocos oraz renomowane Plagron Cocos czy Canna Coco Plus.

Warto także zapoznać się z ofertą organicznych podłoży, jak Worm Humus z odpadów ślimaka czy Plagron Batmix z odpadami nietoperzy. Warto mieszać te produkty wraz z ziemią. Są to rozwiązania często stosowane przez doświadczonych growerów.

W ofercie znajduje się także perlit, keramzyt oraz wszelkie akcesoria do wysiewu, jak krążki kokosowe, doniczki torfowe czy wełna mineralna. Zapraszamy!

Nie wiesz jak dobrać podłoże? Zapraszamy na nasz czat w dni powszednie w godzinach 9:30-16:30.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium