Poznajcie rewolucyjne zestawy oświetleniowe Dimlux! 0
Poznajcie rewolucyjne zestawy oświetleniowe Dimlux!

Zasilacze Dimlux

W dziedzinie cyfrowych zasilaczy DimLux jest najcichszym systemem. Właściwie nie występują w nim drgania, ani brzęczenia. Może być używany jako cyfrowy zasilacz w normalnym systemie z przekaźnikiem i timerem. Jeśli jednak zostanie użyty w połączeniu z kontrolerem DimLux Maxi Controller, możesz mieć pewność, że uzyskasz maksymalną wydajność i będziesz mógł korzystać ze wszystkich funkcji systemu w pełni. Urządzenie gwarantuje miękki start dla niskiego prądu rozruchowego, co powoduje brak możliwości identyfikacji źródła światła przez dostawców energii.

Zasilacz posiada 7 poziomów DIM oraz Soft Off. Od trybu miękkiego wyłączenia, przez tryby 250W, 320W, 400W, 440W, 480W, 600W, aż po 690W. Do tego balastu nadają się żarówki 400W i 600W. Zapraszamy, aby poznać jego dokładną specyfikację na stronie produktu:

Zasilacz w sklepie Sioubiz

Odbłyśniki Alfa Optics

Reflektor ten został zaprojektowany zgodnie z zasadą Single Bounce Clear Sight (SBCS) i jest wyposażony w lustra Miro Silver. W rezultacie uzyskuje się najwyższą możliwą wydajność (98%) wszystkich dostępnych reflektorów ogrodniczych! Odbłyśnik posiada regulowane boczne ściany, których właściwe ustawienie znacznie zmniejsza straty światła. Ze względu na otwartą konstrukcję reflektora lampa jest chłodzona pasywnie, co jest korzystne dla żywotności i sprawności żarówki. Ponadto, na odbłyśniku znajduje się 50 mm gniazdo, które może znacznie zmniejszyć temperaturę w pomieszczeniu, aktywnie wyciągając powietrze.

Dimlux Maxi Control Evo

To rewolucyjny kontroler, który może sterować do 160 zasilaczy, a także może być rozbudowywany za pomocą różnych czujników. Nie ma potrzeby stosowania tablic przyłączeniowych, kontrolera CO2 ani timera!
Wystarczy podłączyć odbłyśniki Dimlux bezpośrednio do gniazdka ściennego. Za pomocą kontrolera Maxi należy ustawić czas włączania / wyłączania i zestaw jest już gotowy do pracy. Ustawić żądaną jasność możesz za pomocą klawiszy + i -.
 
Kontroler Maxi pozwala chronić rośliny przed wysoką temperaturą. Urządzenie znajdzie idealną równowagę pomiędzy oświetleniem a systemem wentylacyjnym, nawet jeśli system wentylacyjny jest wadliwy. Kontroler obniży poziom oświetlenia, aby obniżyć temperaturę.

Warto wspomnieć o tym, że system DimLux kontrolowany przez kontroler Maxi jest jedynym na rynku cyfrowym zasilaczem, który nie musi wykorzystywać prądu rozruchowego. Dzięki zaawansowanej technologii przyciemniania światła można również symulować wschody i zachody słońca.

Dostępnych jest również kilka czujników, które można podłączyć do kontrolera DimLux Maxi. Według producenta najważniejszym z nim jest kamera termowizyjna OptiClimate, która ma oko na odparowywanie wody z rośliny. Zbyt wysoka temperatura rośliny jest oznaką, że roślina może zbyt wolno parować. Dzieje się tak gdy nie ma wystarczającej ilości wody lub jest zbyt dużo światła. W tej sytuacji DimLuxy są przyciemniane lub wyłączane, aby przywrócić temperaturę rośliny do akceptowalnego poziomu. Jeśli tak się nie stanie, roślina będzie nadal ograniczać parowanie przy zamkniętych aparatach szparkowych, co powoduje zatrzymanie dopływu CO2 i zatrzymanie procesu fotosyntezy. Jakakolwiek produkcja kwiatów w tym wypadku nie wchodzi w grę. Jeśli proces ten zajmie zbyt dużo czasu, dojdzie do spalenia liści, co spowoduje nieodwracalne uszkodzenie "silnika" rośliny (liści).

Czujnik temperatury i czujnik wilgotności można połączyć w celu optymalnego wzrostu roślin. Wartości uzyskane z czujnika temperatury, czujnika wilgotności oraz czujnika temperatury rośliny (kamery) są następnie analizowane i łączone, aby uzyskać optymalny stosunek tych wartości.

Poniżej film wyjaśniający działanie produktów Dimlux. Polecamy! Dimlux dostępny także w naszej ofercie!

Film DimLux

DimLux w Sioubizie!

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium