Prasy Qnubu do ekstrakcji żywicy z ziół 0
Prasy Qnubu do ekstrakcji żywicy z ziół

W naszej ofercie znajdują się prasy w różnych wariantach.

Pierwszym modelem, który prezentujemy jest prasa manualna, która wywiera nacisk 1 tony. Użytkowanie jest wyjątkowo proste, kwiaty umieszczamy między papierem, a następnie podgrzewamy talerze, które zaciskamy, co miażdży kwiaty z dużą siłą. Szybka i wydajna technika prowadzi do profesjonalnych, najwyższej jakości ekstraktów bez konieczności stosowania rozpuszczalników. Zawiera dwa panele cyfrowe do konfiguracji żądanej temperatury i czasu ogrzewania. Prasa zawiera również dwie płyty ze stali nierdzewnej o wymiarach 12 x 6 cm, których temperatura może być kontrolowana niezależnie. Warto dodać, że do prawidłowej ekstrakcji niezbędny jest papier do kalafonii, który posiadamy w naszej ofercie jako osobny produkt.

Kolejny poziom to prasy hydrauliczne. Każda prasa hydrauliczna Qnubu posiada pompę ciśnieniową wyposażoną w manometr. Zawiera także dwa ekrany kontrolne do ciągłego odczytu temperatury i czasu. Modele różnią się naciskiem wywieranym na płyty, a zatem dostępne są prasy o nacisku 6 ton (rozmiar płyt 12x12cm), 10 ton (rozmiar płyt 12x12cm) lub 20 ton (rozmiar płyt 7,5x25cm).

Prasy automatyczne to najwyższy poziom urządzeń tego typu. Automatyczna 20tonowa prasa Qnubu może być obsługiwana łatwo i bez wysiłku. Jest to model, który posiada duże podgrzewane płyty o wymiarach 15x20cm.

W naszym sklepie możecie Państwo zamówić dowolną prasę marki Qnubu. Ponadto dystrybuujemy rolki papieru do kalafonii Qnubu, który jest niezbędny do prawidłowego ekstrakcji ziół.

Zapraszamy do konsultacji telefonicznych oraz przez maila i nasz czat dostępny na stronie w dni robocze w godzinach 9:30-16:30.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium