Preparat na przędziorki 0
Preparat na przędziorki

Preparat na przędziorki Spidermite Control SMC 100ml

 

Przędziorki to małe owady, które często infestują nasze rośliny. Aby walczyć z przędziorkami, pierwszym krokiem jest upewnienie się, że rośliny są regularnie nawadniane i odżywiane. Przędziorki są bardziej skłonne do infestowania suchych i zaniedbanych roślin. Ponadto, jeśli przędziorki zostaną zauważone, należy je usunąć za pomocą szczotki lub innych narzędzi, takich jak szczotka do odkurzacza.  Jeśli te metody zawiodą, można użyć środków chemicznych takich jak preparat na przędziorki Spidermite Control SMC 100ml

Przędziorki można zwalczać poprzez stosowanie mechanicznych metod zapobiegania i zwalczania, takich jak zasłanianie i przycinanie dotkniętych roślin, usuwanie zakażonych liści i gałęzi, stosowanie środków chemicznych, używanie oprysków wody z sokiem z cytryny lub octem oraz nawożenie ziołowymi preparatami. Ważne jest również utrzymanie dobrego stanu ogrodzenia i kontrola suszenia gleby wokół roślin, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się przędziorków.

Preparat na przędziorki Spidermite Control SMC 100ml jest łatwym w użyciu środkiem do mycia liści, który działa przeciwko roztoczom pająków. Pająki przędziorków to prawdziwy problem dla hodowców. SMC to świetny produkt, który może rozwiązać ten problem całkowicie. Mechaniczne działanie produktu dusi roztocza ultracienką warstwą specjalnego oleju.

Całkowicie bezpieczny dla ludzi, bezpieczny dla roślin - Zabójczy dla Spidermitów!

100% ekologiczny - 100% bezpieczny - 100% skuteczny

 

Jak używać:

Wymieszaj 25 ml SMC w 1 litrze wody. Spryskaj od spodu i góry liście drobną mgiełką. Może być stosowany na wszystkich etapach wzrostu roślin - nie należy jednak rozpylać na kwiaty.

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium