Siatka trymer do liści Harvest Bag 0
Siatki do trymowania liści Harvest Bag

Harvest Bag nie wymaga montażu. Wystarczy rozpiąć suwak, umieścić materiał roślinny w środku, a następnie rozpocząć szybkie trymowanie. Jest to wyjątkowo lekka i przenośna konstrukcja, której efektywność zaskakuje już po pierwszym użyciu.

Wykonana z najwyższej jakości komponentów, siatka nie wymaga wymiany noży czy innych akcesoriów. Może służyć latami, gdyż jest łatwa do czyszczenia i przechowywania.

Do siatki należy wrzucić wysuszone kwiaty konopi z których nie zostały usunięte liście. Siatka waży niecałe 2kg, a zatem jest lekka i poręczna. Po umieszczeniu w produkcie kwiatów, należy potrząsać siatką w określony sposób przez kilka minut (instrukcja w filmie poniżej). Produkt posiada specjalne uchwyty, które ułatwiają to zadanie.

Zarówno złożenie, jak i rozłożenie Harvest Bag zajmuje ledwie kilkadziesiąt sekund. Produkt posiada wygodny pokrowiec.

Dzięki siatce przycinanie liści przestaje być długotrwałym koszmarem. Produkt końcowy to eleganckie topy w idealnym stanie. Z drugiej strony Harvest Bag można komfortowo wysypać usunięte liście.

Zapraszamy po Harvest Bag do naszego sklepu! Na wszelkie pytania chętnie odpowiemy na naszym czacie w dni powszednie w godzinach 9:30-16:30.

Instrukcja używania w postaci filmu:

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium