Silic Rock - dodatek krzemowy firmy Plagron 0
Silic Rock - dodatek krzemowy firmy Plagron

SILIC ROCK - DODATEK KRZEMOWY FIRMY PLAGRON

Silic Rock firmy Plagron stymuluje rozwój Twoich roślin do maksimum ich potencjału genetycznego, dzięki czemu zmaksymalizujesz produkcję kwiatów. Krzem to pierwiastek obecny w skorupie ziemskiej, którego często brakuje lub nie występuje on w wymaganej ilości w podłożach. Silic Rock rozwiązuje niedobory krzemu, dzięki czemu rośliny rozwijają się energicznie i kwitną bujnie. Użyj Silic Rock, aby zwiększyć naturalną odporność rośliny na stres.

Silic Rock to silikonowy dodatek do uprawy marihuany w pomieszczeniach, szklarniach i na zewnątrz . Nadaje się do stosowania na wszystkich rodzajach gleb , podłoży kokosowych i hydroponicznych.

Krzem jest korzystnym pierwiastkiem w uprawie, który poprawia wchłanianie fosforu, wapnia oraz mikroelementów. Ponadto wzmacnia ściany komórkowe i żywotność łodygi. Stosowanie Silic Rock zwiększa plon i końcową jakość kwiatów.

Dawkowanie:

Zmieszaj maksymalnie 1ml Silic Rock na każdy litr wody. Należy stosować przy każdym nawadnianiu.

Silic Rock firmy Plagron to dodatek krzemowy, który należy stosować razem z nawozami na wzrost i kwitnienie, czyli nawozami terra grow i terra bloom (coco a/b w przypadku podłoża kokosoweg) oraz stymulatorami ukorzeniania i kwitnienia jak Power Roots i PK 13-14. Produkt już dostępny w naszym sklepie! Zapraszamy.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium