Środki ochrony roślin - usuwanie grzybów i szkodników 0
Środki ochrony roślin - usuwanie grzybów i szkodników

Środki ochrony roślin - usuwanie grzybów i szkodników

Podczas uprawy zewnętrznej często można zetknąć się z występowaniem grzybów, szkodników czy dzikich zwierząt. Warto odpowiednio zabezpieczyć obszar uprawowy, aby plony nie były narażone na szkodliwe działanie zwierząt lub innych organizmów. Poniżej przedstawiamy profilaktyczne, jak i doraźne środki ochrony roślin.

Agrobacterias oferuje rewelacyjne preparaty o wysokim stężeniu substancji czynnych.

- Agrobacterias Amanitha to wzmacniacz wzrostu roślin oparty na bakteriach i aminokwasach. Zapobiega rozprzestrzenianiu się infekcji grzybiczych, zmniejsza stres i wzmacnia naturalne mechanizmy obronne roślin. W konsekwencji rośliny stają się silniejsze, twardsze i bardziej produktywne.

- Jeśli szkodniki pojawiły się już na roślinach należy użyć Agrobacterias Bio Spider Plant, czyli owadobójczego środka skutecznego przeciwko przędziorkom, wciornastkom, nicieniom, koszenilom, mszycom oraz innym mniejszym owadom.

- Bio Protect Killer to również doraźny preparat marki Agrobacterias, który jest całkowicie ekologiczny. Producent zaleca stosowanie go podczas problemów z takimi organizmami jak wciornastki, mączlik, wełnowiec, czerw mączysty, nicienie czy roztocz.

- Muskaria to preparat, który eliminuje szkodliwe grzyby. Pozwala na szybką regenerację rośliny po stresie i chorobach patofizjologicznych, które choroby grzybicze wywołują w liściach. Produkt jest bioaktywatorem specyficznych enzymów metabolizmu roślin, co pozwala na poprawę wigoru roślin.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo także znakomity środek do odstraszania dzikiej zwierzyny, czyli Hukinol. Działa do 2 tygodni i jest to wyjątkowo skuteczny koncentrat potu ludzkiego, który znacznie redukuje szkody wyrządzane na polach uprawowych.

Posiadamy także środki przeciwko ślimakom, kretom, a także pułapki na gryzonie, owady i ślimaki. Chętnie doradzimy na naszym czacie, który dostępny jest w prawym dolnym rogu na naszej stronie w dni powszednie w godzinach 9:30-16:30.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium