Alvanaeko Eko Kret środek do zwalczania kretów

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 29,00 zł 29.00
ilość szt.
Zyskujesz 5 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 5
Producent: Alvanaeko
Kod produktu: 7239-23592

Opis

Alvanaeko Eko Kret środek do zwalczania kretów

Kostki przeciw kretom i nornicom

Przeznaczenie: EKO KRET jest środkiem do odstraszania kretów i nornic. Stosować go można na lotniskach, obiektach sportowych, terenach zielonych, trawnikach, wałach, nasypach, działkach, ogródkach oraz terenach uprawnych, wszędzie tam, gdzie pojawiają się szkodniki w postaci kretów i nornic.

Sposób użycia: Odgarnąć ziemię z kopca, do otworu wejściowego korytarza podziemnego zaaplikować jedną kostkę produktu i przysypać lekko ziemią. Te same czynności wykonać przy każdym kopcu. W razie potrzeby czynności te powtórzyć po 7 dniach.

Uwaga: Środek szkodliwy, działa drażniąco na oczy i skórę, działa szkodliwie

w następstwie wdychania. Może powodować reakcje alergiczne.

Środki ostrożności: Podczas kontaktu z preparatem należy przestrzegać zasad bezpieczeństwa i higieny związanych ze stosowaniem środków chemicznych. Po użyciu dokładnie umyć i wysuszyć dłonie. Chronić przed dziećmi. Przechowywać z dala od źródeł ciepła i ognia. Nie palić, unikać wdychania oparów. Podczas użycia stosować rękawice ochronne (odzież ochronną) oraz chronić twarz i oczy.

Pierwsza pomoc: W razie zawrotów głowy lub nudności wyprowadzić poszkodowanego na świeże powietrze. W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z ośrodkiem zatruć i lekarzem. W razie podrażnienia skóry umyć podrażnione miejsca wodą z mydłem i spłukać wodą. Przy wystąpieniu reakcji alergicznych skóry zgłosić się do lekarza.  W razie podrażnienia oczu ostrożnie płukać wodą przez kilka minut, wyjąć soczewki kontaktowe, jeśli są i nadal płukać wodą. Po spożyciu wypłukać usta wodą, natychmiast skontaktować się z lekarzem.

Przechowywanie: Przechowywać wyłącznie w oryginalnych, właściwie oznakowanych opakowaniach, w suchych, chłodnych i odpowiednio wentylowanych pomieszczeniach. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, ognia, żywności, napojów, pasz i zwierząt domowych.

Postępowanie z odpadami: Nie usuwać do kanalizacji, nie dopuszczać do zanieczyszczeń wód powierzchniowych, gruntowych i gleby. Opakowania należy usuwać do odpowiednio oznakowanych pojemników na odpady, zgodnie z krajowymi przepisami.

Opakowanie podlega selektywnej zbiórce odpadów.

Ośrodek toksykologiczny w Warszawie:

tel.: 22 619 66 54

okres trwałości: 24 miesiące

UWAGA! Po otwarciu przechowywać w opakowaniu szczelnie zamkniętym

Opinie o produkcie (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium