Produkt dnia

Ozonator przemysłowy kanałowy neutralizator zapachu 150mm 3500mg/h

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 1 169,00 zł 1169.00
ilość szt.
Zyskujesz 233 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Cornwall Electronics
Kod produktu: 2F9C-84065_2

Opis

Ozonator przemysłowy kanałowy neutralizator zapachu 150mm 3500mg/h

Neutralizator zapachów Ozonator, firmy Cornwall Electronics, wytwarza ozon, który usuwa nieprzyjemny zapach oraz dezynfekuje powietrze. Wytworzony ozon powoduje również utlenienie mikroorganizmów.

W porównaniu do innych neutralizatorów zapachu ozon usuwa niechciany odór zamiast go maskować. Jako jeden z najsilniejszych utleniaczy bezproblemowo usuwa wszystkie zapachy pochodzenia organicznego i nieorganicznego, m.in. takie jak:

 • dym tytoniowy
 • zapach zwierząt
 • zapach po pożarze

Ozon działa również bakteriobójczo, usuwa lub ogranicza:

 • roztocza
 • bakterie
 • wirusy
 • grzyby
 • pleśnie
 • pestycydy

Indizonizatory Ozonizatory, bezzapachowa uprawa konopi

Generator ozonu, o którym dzisiaj porozmawiamy, to Ozonizator Indizono, dostępny w trzech różnych średnicach. To wydajne urządzenie wykorzystuje ceramiczne płytki elektrodowe do przekształcania tlenu w ozon przy użyciu zastrzeżonej technologii opatentowanej przez Indizono.

Operacja jest bardzo prosta; system ekstrakcji przewodzi powietrze z wnętrza namiotu do jednostki Indizono, która przekształca cząsteczki tlenu z powietrza w ozon. Działanie to eliminuje wszelkie ślady aromatu konopi, chociaż w skrajnych przypadkach może być stosowany w połączeniu z filtrami z węglem aktywnym, jak w zastosowaniach przemysłowych.

Ozonizatory Indizono działają na rzecz dezodoryzacji powietrza w prosty sposób, całkowicie eliminując zapach w najtrudniejszych sytuacjach. Jednostki Indizono oferują równą lub lepszą wydajność systemów ozonujących wykorzystujących lampy, a jednocześnie zużywają mniej energii, zapewniając tym samym wyższą wydajność.

Te generatory ozonu są bardzo proste w instalacji. Wybierz model, który pasuje do średnicy kanału powietrznego łączącego się z wentylatorem wyciągowym; Ta sekcja kanału między ekstraktorem a ozonizatorem musi mieć co najmniej 3 metry długości. Na drugim końcu zostanie połączona inna część kanału o tej samej średnicy, która przeniesie powietrze bezzapachowe na zewnątrz.

Po zainstalowaniu i z uruchomionym sprzętem do odprowadzania powietrza, możemy podłączyć generator ozonu. Od tego momentu całe powietrze wewnątrz plonu ewakuowane przez ekstraktor przejdzie przez system elektrod i płytek ceramicznych wewnątrz kanału ozonującego, całkowicie neutralizując aromat konopi pochodzących z przestrzeni uprawy.

 Te generatory ozonu są w stanie poradzić sobie z dużymi objętościami powietrza - 3000 m3 dla 150 mm, 6000 m3 dla 200 mm i 7000 m3 dla modelu 250 mm. Zużycie energii jest bardzo dyskretne - odpowiednio 30w, 40w i 50w, od najmniejszego do największego z urządzeń. Każdy ozonizator ma parę pierścieni przymocowanych do góry, aby umożliwić nam zawieszenie urządzenia, ułatwiając instalację oraz wejście i wyjście powietrza.

Ważne: jednostki te zostały zaprojektowane wyłącznie do użytku z wygenerowanym ozonem ewakuowanym na zewnątrz, nigdy nie wydobywanym do zamkniętych obszarów, gdzie mogą znajdować się ludzie lub zwierzęta. Gdy stężenie ozonu przekracza 200 mikrogramów/m3, może wywołać podrażnienie oczu i gardła.

 

Kolejnym ważnym aspektem jest podłączenie i odłączenie ozonizatora. Urządzenie musi być podłączone tylko po uruchomieniu urządzenia odciągowego i zawsze zatrzymywać je przed wyłączeniem wentylatora wyciągowego. Generator ozonu musi być stale chłodzony powietrzem po podłączeniu. Po wyłączeniu urządzenia musimy poczekać 30 sekund przed ponownym włączeniem.

Konserwacja tych generatorów ozonu do uprawy konopi jest minimalna; wystarczy od czasu do czasu sprawdzić wnętrze kanałów i usunąć nagromadzone tam kurz lub inne pozostałości. Oczywiście, przed przeprowadzeniem jakiegokolwiek czyszczenia lub innej konserwacji odłączymy ozonizator i sprzęt do ekstrakcji. Jak w przypadku każdego urządzenia elektrycznego, nigdy nie manipuluj wnętrzem ozonizatora, gdy jest on podłączony, istnieje bardzo realne niebezpieczeństwo porażenia prądem!

  

WAŻNE:  produkt powinien być umieszczony w kanale wylotowym lub przy wyjściu z pomieszczenia; NIE ZALECA SIĘ umieszczania go wewnątrz! PRODUKT TYLKO DO ZASTOSOWANIA PRZEMYSŁOWEGO (nie nadaje się do użytku wewnątrz pomieszczeń)

 

SPECYFIKACJA:

 • Wydajność: 3500 mg/H (3500m3/h)
 • Możliwość montażu na ścianie
 • Przyłącze: 150mm
 • Moc: 30w

Opinie o produkcie (0)

Submit
Inni klienci kupili rownież
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium