Opis
Aptus All In One Liquid - bazowy nawóz wieloskładnikowy do wzrostu i kwitnienia
Aptus All In One Liquid to flagowa baza marki Aptus - jeden płynny preparat zastępujący klasyczny zestaw Grow + Bloom + Mikro. Skoncentrowana formuła zawiera komplet makroelementów (N, P, K), drugorzędnych (Ca, Mg, S) i mikroelementów w chelatowanej formie, z dodatkiem aminokwasów i ekstraktów roślinnych. Stosujesz go przez cały cykl uprawowy - od ukorzeniania, przez wzrost, aż do późnego kwitnienia - jedynie zmieniając dawkę zgodnie z fazą. Idealny dla growerów, którzy cenią prostotę dawkowania bez kompromisu w jakości końcowej rośliny.
Polecane produkty z linii Aptus:
- Aptus Super PK - booster fosforowo-potasowy na intensywne kwitnienie, idealne uzupełnienie All In One Liquid w 4-6 tygodniu kwitnienia
- Aptus Top Booster - finalizer ostatniego miesiąca kwitnienia, podbija masę i gęstość kwiatów
- Aptus Micromix Bio Shark SOIL - mikoryza i mikrobiologia, zwiększa wchłanianie składników All In One nawet o 30%
Dostępne warianty
Aptus All In One Liquid dostępny jest w 6 pojemnościach. Konkretny wariant wybierzesz powyżej, nad opisem produktu - tam zobaczysz cenę i dostępność każdej opcji.
| Pojemność | Zastosowanie |
|---|---|
| 50 ml | Sprawdzenie produktu w swojej uprawie, kilka aplikacji testowych przy małym growboxie 60x60 |
| 150 ml | Pojedynczy cykl hobbystyczny przy growboxie 60x60 do 80x80 (2-3 rośliny) |
| 250 ml | Standardowa pojemność dla hobbystycznego growera - cykl uprawy 100x100 (4 rośliny) |
| 500 ml | Dla regularnych użytkowników - kilka cykli z zapasem lub większy growbox 120x120 |
| 1 L | Dla intensywnych użytkowników - growroom z wieloma roślinami lub uprawa outdoor średniej skali |
| 5 L | Komercyjna pojemność - wieloletni zapas lub duże szklarnie, najlepszy stosunek cena/litr |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Aptus Plant Tech (Holandia) |
| Typ produktu | Płynny nawóz bazowy wieloskładnikowy |
| Pełen skład | N + P + K + Ca + Mg + S + mikroelementy + aminokwasy + ekstrakty roślinne |
| Faza uprawy | Cały cykl - od ukorzeniania przez wzrost do późnego kwitnienia |
| Podłoże | Gleba, kokos, hydroponika - uniwersalnie |
| Dawkowanie | 1-4 ml na 1 litr wody (zależnie od fazy) |
| EC roztworu | 0.8-1.8 mS/cm (zależnie od fazy i kondycji rośliny) |
| pH pożywki | 5.8-6.2 (hydro / kokos) lub 6.2-6.5 (gleba) |
⚡ Porada Eksperta
Stosuj All In One Liquid od pierwszego podlewania po ukorzenieniu sadzonek - zacznij od 1 ml/litr, w fazie wzrostu zwiększ do 2 ml/litr, w kwitnieniu do 3-4 ml/litr. Mierz EC po wymieszaniu i koryguj zgodnie z tolerancją odmiany. Po 4 tygodniu kwitnienia dodaj do schematu Aptus Super PK jako booster fosforowo-potasowy, a w ostatnim miesiącu uzupełnij o Top Booster - to standardowy schemat aplikacji Aptus dla maksymalnej masy kwiatów.
Często zadawane pytania - Aptus All In One Liquid
Pełną ofertę Aptus znajdziesz w linii Aptus na Sioubiz.pl, a wszystkie nawozy uprawowe w naszej kategorii Nawozy.
Cechy produktu
Nawozy
- Rodzaj płynny
- Typ organiczny
- Przeznaczenie wzrost i kwitnienie
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Chronić przed dziećmi.
- Zalecany nadzór osoby dorosłej.
- Opakowanie nie służy do zabawy.
- Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
- Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się produktu do oczu, natychmiast przemyć je wodą.
- Nie spożywać. W razie połknięcia natychmiast skontaktować się z lekarzem.
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
QuickClick sp. Z O.O.
Grochowska 23/31
04-186 Warszawa, Polska
Importer
QuickClick sp. Z O.O.
Grochowska 23/31
04-186 Warszawa, Polska