Opis
Spider Farmer SF1000 LED 100W EVO 70x70x160cm Zestaw Uprawowy Growbox Sterownik Klimatu
Zestaw Spider Farmer SF1000 Grow Tent Kit z Kontrolerem Temperatury i Wilgotności
Opis produktu:
- Idealny dla początkujących: Namiot o wymiarach 70x70x160 cm jest idealny dla początkujących hodowców lub osób dysponujących ograniczoną przestrzenią. Jest nieco większy niż standardowe namioty 2’x2’, co sprawia, że świetnie nadaje się do hodowli roślin matecznych lub 1-2 małych do średnich roślin przez cały cykl.
- Oszczędność czasu i kosztów: Kompletny zestaw eliminuje domysły i stres związany z doborem odpowiedniego sprzętu do uprawy, zapewniając wszystko, czego potrzebujesz do stworzenia efektywnej przestrzeni uprawowej.
Co znajduje się w zestawie:
- 1 × SF-1000 301H EVO Full Spectrum LED Grow Light: Wyjątkowo wydajna lampa LED o efektywności 3,14 µmol/J PPE na diodę, oferująca lepszą jakość światła i zwiększoną wydajność.
- 2 × Regulowane Wieszaki z Klipsem: Pozwalają na dostosowanie wysokości lampy w zależności od potrzeb wzrostu roślin.
- 1 × Namiot uprawowy 70x70x160 cm: Stabilna konstrukcja namiotu z łatwym w montażu stelażem i pokryciem z tkaniny, co umożliwia kontrolę atmosfery i oświetlenia.
- 1 × 100mm Wentylator Kanałowy, 1 × 100mm Filtr Węglowy, 1 × Elastyczny Przewód Aluminiowy, 3 × Zaciski do Węży: Zapewniają odpowiednią wentylację, eliminując nieprzyjemne zapachy i utrzymując zdrowe środowisko uprawy.
- 1 × Inteligentny Kontroler Wentylatora: Łatwy w programowaniu, automatycznie kontroluje wilgotność i temperaturę dzięki różnym trybom pracy i 10 prędkościom wentylatora.
- 1 × Timer: Automatyzuje oświetlenie, włączając i wyłączając je o określonych godzinach.
- 1 × Siatka Podpierająca Rośliny: Pomaga kierować wzrostem roślin, wspiera gałęzie i pąki, promując szerszy baldachim z większą ilością miejsc na kwiaty.
- 4 × Doniczki materiałowe 11 litrów: Zapobiegają wiązaniu korzeni, zapewniają lepszy drenaż i napowietrzanie, idealne do hydroponiki i wielokrotnego użytku.
- 1 × 15cm Wentylator z Klipsem: Imituje naturalne bryzy, wspiera mocniejszy wzrost roślin, poprawia ochronę przed pleśnią, szkodnikami i optymalizuje warunki cieplne i wilgotnościowe.
- 2 × Osłony Wlotu Filtra Kanałowego: Efektywnie blokują kurz i owady, wydłużając żywotność wentylatora i filtra węglowego.
Specyfikacja techniczna zestawu
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Spider Farmer |
| Model lampy | SF1000 EVO 100W |
| Diody LED | Samsung LM301H EVO + UV + IR |
| Moc lampy | 100W |
| PPE | 2.8 µmol/J |
| Spektrum | Pełne spektrum + UV + IR, z funkcją Dim |
| Pokrycie Core | 60 × 60 cm |
| Pokrycie Max | 70 × 70 cm |
| Wymiary namiotu | 70 × 70 × 160 cm |
| Wentylacja | Wentylator kanałowy 4" (100mm) + filtr węglowy + rura aluminiowa |
| Sterowanie wentylacją | Kontroler Klimatu (czujnik temp + wilg, automatyczna regulacja) |
| Liczba roślin | 1-2 średnie lub 2-4 mniejszych |
⚡ Porada Eksperta
Wersja z Kontrolerem Klimatu to upgrade SF1000 EVO Regulator — zamiast manualnego pokrętła do prędkości wentylatora masz inteligentny kontroler z czujnikami temperatury i wilgotności. Sam dostosowuje prędkość wentylacji żeby utrzymać zadane parametry. Plus: wyświetlacz LCD z aktualnymi wartościami, alarmy gdy parametry wyjdą poza zakres. Lampa SF EVO Samsung LM301H EVO z funkcją Dim + UV + IR. Tańsza wersja Bridgelux: SF1000D 70×70×160. Większe boxy z KK: G3000 90×90 lub SF2000 EVO 120×60.
Polecane produkty i alternatywy
Alternatywne zestawy Spider Farmer:
- SF1000 EVO 70×70×160 (Regulator) - manualny regulator, niższa cena
- SF1000D 70×70×160 (Regulator) - lampa Bridgelux najtańsza
- G3000 90×90×180 (Kontroler Klimatu) - większy box z KK
- SF2000 EVO 120×60×180 (KK) - układ prostokątny z KK
Komponenty zestawu osobno:
- SF EVO Samsung LM301H EVO (lampa solo)
- Spider Farmer Namiot Uprawowy Growtent Indoor
- GGS Controller Kits
Akcesoria i doświetlenie:
Często zadawane pytania - Spider Farmer SF1000 EVO 70x70x160 Zestaw (Kontroler Klimatu)
Sprawdź więcej produktów Spider Farmer oraz innych gotowych zestawów uprawowych i namiotów uprawowych na sioubiz.pl.
Cechy produktu
Gotowe Zestawy uprawowe
- Rozmiar 70x70x160cm
- Sterownik Kontroler Klimatu
- Moc 100W
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Pliki do pobrania
Instrukcja rozłożenia Namiotu Spider Farmer